Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PBmining, czyli kopanie w chmurze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PBmining, czyli kopanie w chmurze (/Temat-PBmining-czyli-kopanie-w-chmurze-101615)



PBmining, czyli kopanie w chmurze - Similquak - 14-11-2014 11:31

Jeżeli kopiecie Bitcoiny to być może znacie ten serwis, jeżeli nie to chciałbym się podzielić z Wami moimi opiniami o nim. Portal PBMining.com jest alternatywą dla cex.io jeśli chodzi o kopanie Bitcoinów w chmurze. Aktualnie cena za jednego GHasha to 0,0014 BTC. Mamy możliwość kupna 5-cio letnich kontraktów.
Portal jest sprawdzony przeze mnie i jest wypłacalny. Od kilku tygodni testuję i posiadam już 298 GHash. Co tydzień dostaję wypłatę, którą znowu inwestuje w moc. Warto zainteresować się kopaniem, zwłaszcza teraz jak od kilku dni kurs rośnie. Będę wdzięczny za rejestrację z mojego refa.

Link z refem Huh Lol

Link czysty Undecided Sad


Odp: PBmining, czyli kopanie w chmurze - dareo0045 - 14-11-2014 12:44

Zarejestrowałem się z refa.Możesz na pw opisać co i jak trzeba zrobić aby zacząć kopać.

Pierdnięte z Syrenki 105 turbo diesel


RE: PBmining, czyli kopanie w chmurze - Watoga - 14-11-2014 12:55

Także chętnie się dowiem co i jak. Ile jeden ghs wykopuje srednio itp.


RE: PBmining, czyli kopanie w chmurze - Similquak - 14-11-2014 14:38

Minimalna ilość jaką można zakupić to 25 ghash. 25 Ghashow wykopie Ci dziennie okolo 0.0003 BTC. Jak już wspomniałem wypłaty są co tydzień w nocy z soboty na niedziele. Ja polecam.


RE: PBmining, czyli kopanie w chmurze - Nedesf - 14-11-2014 17:33

Na jakiej to zasadzie działa? Serwis kopie sam BTC dla Ciebie? W sprawach mining'owania BTC jestem kompletnie zielony.


RE: PBmining, czyli kopanie w chmurze - biol1y - 14-11-2014 17:47

Zanim kupicie radzę wam poszukać ile kosztuje "utrzymanie" GH/s, czyli prąd obsługa itp.(swoją drogą autor mógłby podać takie info). Potem proponuje wstukać to w kalkulator wydobycia, a na koniec sprawdzenie regulaminu a w szczególności to jak naliczane są BTC, itp. Dodatkowo pragnę podkreślić, że kupujecie kontrakt na 5 LAT, sprawdźcie sobie jak ewoluują technologie koparek .. Wink Pragnę przypomnieć, że trudność ciągle rośnie, a w 2016 nagroda za blok zostanie zmniejszona o połowę.
A w porównaniu do cex.io na PBmining, nie można spekulować cenami udziałów - kupujecie i koniec historii albo się odkopie albo nie.

@Nedesf
Działa to tak, że ktoś gdzieś ma koparki - a ty "wynajmujesz" ich moc.


RE: PBmining, czyli kopanie w chmurze - Similquak - 14-11-2014 19:47

Zgadza się, jednocześnie chciałem zaznaczyć, że pbmining działa już od dłuższego czasu jak również rozmawiałem z osobami, które inwestowały w koparkę kilka miesięcy temu a teraz kopią na czysto Smile


PBmining, czyli kopanie w chmurze - Hybrid1990 - 20-06-2019 06:15

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.