Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z YouTube i inne itp itd - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z YouTube i inne itp itd (/Temat-Dziennik-z-YouTube-i-inne-itp-itd-101593)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - joseph - 05-12-2014 10:52

(05-12-2014 00:18)DreamCh napisał(a):  joseph,

Wszystkie odpowiedzi na te pytania są zawarte w tym temacie...

Temat śledzę od początku, przeczytałem go wczoraj jeszcze raz i nie widziałem nigdzie odpowiedzi na pytanie jak promuje filmiki oprócz tego, że taguje i zostawia film na parę tygodni.


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - SurpriseYT - 05-12-2014 11:04

(05-12-2014 10:52)joseph napisał(a):  
(05-12-2014 00:18)DreamCh napisał(a):  joseph,

Wszystkie odpowiedzi na te pytania są zawarte w tym temacie...

Temat śledzę od początku, przeczytałem go wczoraj jeszcze raz i nie widziałem nigdzie odpowiedzi na pytanie jak promuje filmiki oprócz tego, że taguje i zostawia film na parę tygodni.

Bo nie promuje. Czekam aż samo zaskoczySmile tylko opis, tagi i robienie adnotacji miedzy filmami


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - Rafiks1992 - 05-12-2014 11:10

to moze razniej, jaki ten opis jakie tagi najlepiej dawac i te adnotacje zeby wlasnie "zaskoczylo" ^^? czy to jakas super tajemnica Tongue tzn chodzi ogolnikowo zeby wiedziec mniej wiecej co i jak


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - PayDay - 05-12-2014 11:32

A można zarobić na starych filmach wrzuconych na YT ? Powiem że trwaja one średnio 80 minut.


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - joseph - 05-12-2014 11:57

(05-12-2014 11:04)SurpriseYT napisał(a):  Bo nie promuje. Czekam aż samo zaskoczySmile tylko opis, tagi i robienie adnotacji miedzy filmami

Czyli co nie masz konkurencji, że się tak wybijasz? Czy można być trochę dalej w wyszukiwaniach i da się zarobić.


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - Inspirujący - 05-12-2014 12:31

Bardzo ładnie wyciągasz życzę jak największych zarobków ! Smile


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - rogrip - 05-12-2014 18:40

(05-12-2014 10:44)SurpriseYT napisał(a):  @rogrip @Rafiks1992
możecie mi mówić, że się nie znam i mnie lekceważyć, ale uważam, że wyciągnę na PV tyle ile napisałem. Czytać! Ref zostaje u mnie... i spamowanie wątku obliczeniami... ach Smile

JA wcale nie napisałem że sie nie znasz, tylko że źle coś liczysz, a 5-6 tyś to max przy tej grupie klikając tylko w reklamy,chyba że masz zamiar to robić bez reinwestycji i utrzymywanie się w danej grupie, ale jak spadniesz to będziesz miej zarabiał lub będziesz grał handlował sharesami itd, ale każdy wie jak hazarrd się kończy. A co do reffa wiem o co ci chodzi bo rozmawialiśmy, ale nic ci to nie da. Nie wiem jak byś nie kombinował i tak nie wyciągniesz 7-10tyś z tej stronki miesięcznie, bo jak by tak się dało to bym dorzucił kolejne 10.000 .
Btw Powodzenia , za miesiąc zobaczymy kto miał rację, o ile w ogóle wpłaciłeś już i nie wiem jaką strategię obrałeś, więc pozostaje tylko czekać, a ja można że powiedzieć że już odzyskałem 3.000 tyś tak wiec jeszcze 7.000 tyś i jestem na czysto Tongue. Wypłata zlecona rano otrzymana po 8 godzinach Big Grin Ma się tego farta. A i jeszcze jedno od kiedy Jo wysyła tak że Paypal zapierdala mi kasę Wysokość opłaty:
-$6,03 USD, jest to przy wyższej kwocie czy jak??. Bo nigdy nie miałem tego, chodź nigdy nie wypłacałem na paypala powyżej 500$


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - SurpriseYT - 05-12-2014 20:13

(05-12-2014 11:10)Rafiks1992 napisał(a):  to moze razniej, jaki ten opis jakie tagi najlepiej dawac i te adnotacje zeby wlasnie "zaskoczylo" ^^? czy to jakas super tajemnica Tongue tzn chodzi ogolnikowo zeby wiedziec mniej wiecej co i jak
Poświęce temu cały oddzielny post. Porobie skany jak to robie.

(05-12-2014 11:32)PayDay napisał(a):  A można zarobić na starych filmach wrzuconych na YT ? Powiem że trwaja one średnio 80 minut.
Myśle że może Ci się udać, ale widziałem na YT, że zmieniają nazwy oryginalnych tytułów i tylko w tagach piszą normalnie. Jak już spróbujesz daj znać jak Ci poszłoSmile

(05-12-2014 11:57)joseph napisał(a):  
(05-12-2014 11:04)SurpriseYT napisał(a):  Bo nie promuje. Czekam aż samo zaskoczySmile tylko opis, tagi i robienie adnotacji miedzy filmami

Czyli co nie masz konkurencji, że się tak wybijasz? Czy można być trochę dalej w wyszukiwaniach i da się zarobić.
Konkurencja jest od cholery! Wszedzie są ludzie co chcą zarobić. Ja to poporstu olewam i czekam, aż jakiś temat mi zaskoczy.

(05-12-2014 12:31)Inspirujący napisał(a):  Bardzo ładnie wyciągasz życzę jak największych zarobków ! Smile
DziękujeSmile

(05-12-2014 18:40)rogrip napisał(a):  
(05-12-2014 10:44)SurpriseYT napisał(a):  @rogrip @Rafiks1992
możecie mi mówić, że się nie znam i mnie lekceważyć, ale uważam, że wyciągnę na PV tyle ile napisałem. Czytać! Ref zostaje u mnie... i spamowanie wątku obliczeniami... ach Smile

JA wcale nie napisałem że sie nie znasz, tylko że źle coś liczysz, a 5-6 tyś to max przy tej grupie klikając tylko w reklamy,chyba że masz zamiar to robić bez reinwestycji i utrzymywanie się w danej grupie, ale jak spadniesz to będziesz miej zarabiał lub będziesz grał handlował sharesami itd, ale każdy wie jak hazarrd się kończy. A co do reffa wiem o co ci chodzi bo rozmawialiśmy, ale nic ci to nie da. Nie wiem jak byś nie kombinował i tak nie wyciągniesz 7-10tyś z tej stronki miesięcznie, bo jak by tak się dało to bym dorzucił kolejne 10.000 .
Btw Powodzenia , za miesiąc zobaczymy kto miał rację, o ile w ogóle wpłaciłeś już i nie wiem jaką strategię obrałeś, więc pozostaje tylko czekać, a ja można że powiedzieć że już odzyskałem 3.000 tyś tak wiec jeszcze 7.000 tyś i jestem na czysto Tongue. Wypłata zlecona rano otrzymana po 8 godzinach Big Grin Ma się tego farta. A i jeszcze jedno od kiedy Jo wysyła tak że Paypal zapierdala mi kasę Wysokość opłaty:
-$6,03 USD, jest to przy wyższej kwocie czy jak??. Bo nigdy nie miałem tego, chodź nigdy nie wypłacałem na paypala powyżej 500$
Może już się nie licytujmy, ale powiem Ci że działasz mi na ambicjeBig Grin będę pisać! jak wpłace to od razu napisze, daje sobie trochę czasu jeszcze


Festiwał YouTube

http://www.mmwarszawa.pl/497361/festiwal-youtube--grudnia-na-torwarze-bilety i ide jutro na to, posłuchać i popatrzeć. Może coś wpadnie mi do głowySmile


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - DreamCh - 06-12-2014 09:28

Moim zdaniem najlepiej szukać filmów z kijowymi tagami i tytułem czyli np. ktoś wrzuca film Hitman i w tytule ma np: "Hitman (2014)". My pobieramy, edytujemy w miarę możliwości i wrzucamy jako: "Hitman Lektor Pl cały film". Widziałem taką metodę jak gościu pobierał filmy z publicznych kamer, na które niesamowicie rzadko narzucane są prawa autorskie. Wybierał jeden najciekawszy filmik i promował go płatnymi reklamami przez youtube. Kilka miesięcy później wychodził 600-800 zł dziennie. Tylko trzeba zainwestować Smile Trzeba po prostu dużo czytać, kombinować i testować co działa a co nie. Jeden temat nic w Twoim życiu nie zmieni jeśli nie masz większej wiedzy.


O kurde, gościu zrobił bajkę ze swoją córką Big Grin :
https://www.youtube.com/watch?v=GG6wIJthPQ8

Ciekawe ile to czasu zajmuje i jaką wiedzę trzeba posiadać...


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - PayDay - 06-12-2014 10:09

Ja mam stos cd i dvd i chciałbym powrzucać filmy bo jakos tak lubie Big Grin.

ale nie odchodzmy od tematu Smile

nie wazne ile kasy zarobisz w kolejnym miesiacu, wazne jak zainwestujesz mając to co masz Big Grin