Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z YouTube i inne itp itd - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z YouTube i inne itp itd (/Temat-Dziennik-z-YouTube-i-inne-itp-itd-101593)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Dziennik z YouTube i inne itp itd - saq714 - 04-11-2016 05:36

Jak proges?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka


RE: Dziennik z YouTube i inne itp itd - SurpriseYT - 01-12-2016 09:12

Witam po długiej przerwie!

Postanawiłem, że ponownie wrócę i będę prowadzić dziennik, ale prawie zawsze wychodzi to tak, że napisze parę postów i porzucam dziennik. Nic nie obiecuję tym razemSmile

Moje zarobki na YT tak mocno spadły, że aż chce się płakać. Zarabiam miesięcznie teraz po 2-3 tys złoty. Poprawiam to cały czas, ale ciągle YT zmienia politykę i kliknięcia za reklamę kosztują tyle co nic...

Dlaczego powróciłem? Wchodzę w pozycjonowanie stron, czyli zrobię stronki i na nich chce zarabiaćSmile kupiłem poradniki od mysc z ciekawości i chyba będę działać przy subsms i skracaniu. Nie wiem Smile
Ostatnio bardzo dużo powstało nowych dzienników co do subsms i motywuje mnie to! Straszne pieniądze chłopaki zarabiają!!! i większości przypadków chodzi o pozycjonowanie... bez pozycjonowania strony nie ma kasiory Big Grin

Moje plany na teraz:
- kupiłem 2 konta FB i zbieram po 5k znajomych, żeby pozamieniać je na FanPage.
- Robię na potęgę kanały z cudzymi filmami, żeby to rozkręcić i mieć reklamę w adnotacjach + pod przyszłe pozycjonowanie (dobrze myślę że YT pozycjonuję? Niby druga przeglądarka w necie, ale proszę o sprostowanieSmile ) oraz wrzucę tam skrócone linki pod pasywny zarobekSmile
- zrobić 2 nowe kanały z moimi produkcjamiSmile
- prowadzić dalej kanał dla gimbusów, który jest w charakterze Abstrachujków (nagrywamy we trzech) śmieszne gagi

Pozdrawiam Mordeczki!!!

PS - Kupiłem sobie komputer stacjonarny pod montaż Smile
[Obrazek: ui99hRG.jpg]


RE: Dziennik z YouTube i inne itp itd - Bazor - 01-12-2016 21:25

Fajna lampa Big Grin No i świetne stanowisko pracy, ja sam posiadam 2 monitory i nie wyobrażam sobie pracować tylko na jednym. Dużo masz pierdół na biurku, nie rozprasza Cie to?


RE: Dziennik z YouTube i inne itp itd - Zawadson - 01-12-2016 21:28

2-3 tysiące złotych za filmy skierowane na świat czy na Polskę? Jeśli na Polskę, to się nie dziw. Jesteśmy potęgą w korzystaniu z adblocka.


RE: Dziennik z YouTube i inne itp itd - SurpriseYT - 02-12-2016 08:24

(01-12-2016 21:25)Bazor napisał(a):  Dużo masz pierdół na biurku, nie rozprasza Cie to?
Nie zauważałem tego nigdy, ale ogólnie lubię taki bałaganSmile nie przeszkadza

(01-12-2016 21:28)Zawadson napisał(a):  2-3 tysiące złotych za filmy skierowane na świat czy na Polskę?
Kanały prowadzę po angielski na świat. Nie mam już pomysłów na podbicie tego.


Wczoraj grałem w tym turniej 1mln $ Freeroll PokerStar i zgarnąłem 5$ Smile Dzisiaj podczas pracy przegram je w tanich turniejach;-)


RE: Dziennik z YouTube i inne itp itd - morenox - 15-12-2016 21:59

Ładny dziennik Big Grin Będę zaglądał, powodzenia Smile


RE: Dziennik z YouTube i inne itp itd - SurpriseYT - 21-12-2016 18:23

Witam!

Mam pomysł! na dany moment u mnie nic odkrywczego się nie dzieje, więc postanowiłem, że jak już skończy się ten cały cyrk związany ze świętami i sylwestrem (nie hejtuje, ale każdy wie o co mi chodzi Smile ) to założę nowy dziennik.

W nowym dzienniku będę pozycjonować stronę www z jakąś niszą (jeszcze szukam, pomysły?Smile ) na podstawie dzienników Pana @[Mecenas] oraz Pana @[vasaki] Smile Pozdrawiam WasSmile

Będę pisać tam co zrobiłem i jak mi idzieSmile

Wesołych Świąt!


RE: Dziennik z YouTube i inne itp itd - master4 - 21-12-2016 21:55

Fajnie że coraz więcej ludzi chce dzielić się wiedzą!


RE: Dziennik z YouTube i inne itp itd - Mecenas - 22-12-2016 00:29

Dzięki za wspomnienie o mnie Smile Będę śledził dziennik i trzymał kciuki. Ciężka praca i wytrwałość sprawi, że osiągniesz zamierzony cel!


RE: Dziennik z YouTube i inne itp itd - SurpriseYT - 01-01-2017 00:32

Najlepszego w nowym roku! Hajsu!!!