Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z YouTube i inne itp itd - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z YouTube i inne itp itd (/Temat-Dziennik-z-YouTube-i-inne-itp-itd-101593)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - nasgaroth - 27-11-2014 15:43

(27-11-2014 15:39)SurpriseYT napisał(a):  
(27-11-2014 15:18)nasgaroth napisał(a):  Ale z tego co rozumiem wrzucasz filmów do których NIE MASZ praw autorskich tak? (tj. nie jesteś ich twórcą - wnioskuje z tego, że mówiłeś o bajkach, chyba sam ich nie kręcisz Big Grin) A żeby podpiąć monetyzację Youtube pod Adsense nie są czasem wymagane autorskie filmy? Czy może w jakiś sposób jesteś w stanie to obejść?

Dlatego trzeba sprawdzac co wejdzie co nie. Taka praca. Bajek sam nie robieWink

Hmm a jeśli na jednym koncie opublikujesz filmy, które nie są Twoje i Youtube to zauważy to co się dzieje? Usuwa filmy z możliwością ich ponownego wrzucenia, baniak na to konto Youtube czy baniak na konto YT i konto Adsense? Jeśli Adsense to trochę ryzykowny ten biznes Wink


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - SurpriseYT - 27-11-2014 15:51

(27-11-2014 15:43)nasgaroth napisał(a):  
(27-11-2014 15:39)SurpriseYT napisał(a):  
(27-11-2014 15:18)nasgaroth napisał(a):  Ale z tego co rozumiem wrzucasz filmów do których NIE MASZ praw autorskich tak? (tj. nie jesteś ich twórcą - wnioskuje z tego, że mówiłeś o bajkach, chyba sam ich nie kręcisz Big Grin) A żeby podpiąć monetyzację Youtube pod Adsense nie są czasem wymagane autorskie filmy? Czy może w jakiś sposób jesteś w stanie to obejść?

Dlatego trzeba sprawdzac co wejdzie co nie. Taka praca. Bajek sam nie robieWink

Hmm a jeśli na jednym koncie opublikujesz filmy, które nie są Twoje i Youtube to zauważy to co się dzieje? Usuwa filmy z możliwością ich ponownego wrzucenia, baniak na to konto Youtube czy baniak na konto YT i konto Adsense? Jeśli Adsense to trochę ryzykowny ten biznes Wink

Co YouTube robi:
- blokuje filmik
- blokuje kanał
- blokuje adsense
- blokuje wszystko z powyższychSmile

Nie ma złotego środkaSmile najczęściej jednak blokują filmy


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - nasgaroth - 27-11-2014 15:56

(27-11-2014 15:51)SurpriseYT napisał(a):  
(27-11-2014 15:43)nasgaroth napisał(a):  
(27-11-2014 15:39)SurpriseYT napisał(a):  
(27-11-2014 15:18)nasgaroth napisał(a):  Ale z tego co rozumiem wrzucasz filmów do których NIE MASZ praw autorskich tak? (tj. nie jesteś ich twórcą - wnioskuje z tego, że mówiłeś o bajkach, chyba sam ich nie kręcisz Big Grin) A żeby podpiąć monetyzację Youtube pod Adsense nie są czasem wymagane autorskie filmy? Czy może w jakiś sposób jesteś w stanie to obejść?

Dlatego trzeba sprawdzac co wejdzie co nie. Taka praca. Bajek sam nie robieWink

Hmm a jeśli na jednym koncie opublikujesz filmy, które nie są Twoje i Youtube to zauważy to co się dzieje? Usuwa filmy z możliwością ich ponownego wrzucenia, baniak na to konto Youtube czy baniak na konto YT i konto Adsense? Jeśli Adsense to trochę ryzykowny ten biznes Wink

Co YouTube robi:
- blokuje filmik
- blokuje kanał
- blokuje adsense
- blokuje wszystko z powyższychSmile

Nie ma złotego środkaSmile najczęściej jednak blokują filmy

Rozumiem. Często się to zdarza? Czy odpowiedni montaż pozwala temu zapobiec czy jakiś inny tajemniczy sposób Smile dzięki za odpowiedzi Wink


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - SurpriseYT - 27-11-2014 16:00

(27-11-2014 15:56)nasgaroth napisał(a):  
(27-11-2014 15:51)SurpriseYT napisał(a):  
(27-11-2014 15:43)nasgaroth napisał(a):  
(27-11-2014 15:39)SurpriseYT napisał(a):  
(27-11-2014 15:18)nasgaroth napisał(a):  Ale z tego co rozumiem wrzucasz filmów do których NIE MASZ praw autorskich tak? (tj. nie jesteś ich twórcą - wnioskuje z tego, że mówiłeś o bajkach, chyba sam ich nie kręcisz Big Grin) A żeby podpiąć monetyzację Youtube pod Adsense nie są czasem wymagane autorskie filmy? Czy może w jakiś sposób jesteś w stanie to obejść?

Dlatego trzeba sprawdzac co wejdzie co nie. Taka praca. Bajek sam nie robieWink

Hmm a jeśli na jednym koncie opublikujesz filmy, które nie są Twoje i Youtube to zauważy to co się dzieje? Usuwa filmy z możliwością ich ponownego wrzucenia, baniak na to konto Youtube czy baniak na konto YT i konto Adsense? Jeśli Adsense to trochę ryzykowny ten biznes Wink

Co YouTube robi:
- blokuje filmik
- blokuje kanał
- blokuje adsense
- blokuje wszystko z powyższychSmile

Nie ma złotego środkaSmile najczęściej jednak blokują filmy

Rozumiem. Często się to zdarza? Czy odpowiedni montaż pozwala temu zapobiec czy jakiś inny tajemniczy sposób Smile dzięki za odpowiedzi Wink

Często się zdarza. Czasami długo, długo nic, ale jak sie prowadzi dużo kanałów to zawsze coś znajdziesz zablokowanego.
Montaż najbardziej pomaga! Trzeba kombinować i wyczuć sprawe. Nie mam złotego środka. Metodą prób i błędów.

YouTube też wyłącza zarabianie na kanale. Zapomniałem wcześniej napisaćSmile


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - Zloty - 27-11-2014 17:20

Bardzo ciekawy dziennik Smile

Będę zaglądać Smile


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - Zarobiony_Koles - 27-11-2014 17:51

Hmmmm SurpriseYT mam do ciebie parę pytań.
Ty masz partnera YT, czy jak.
Na każdym nawet świeżo założonym koncie zakładasz jak masz wyświetlenia na filmy?


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - notentego - 27-11-2014 18:03

Konto yt można powiązać z adsense nawet przy malutkiej liczbie wyświetleń, partnerstwo to co innego Wink


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - flown - 27-11-2014 18:03

Gratulacje, mądrze rozkminasz jutuba.

Nie boisz się używania chroma? Raz miałem taką sytuacje, że gdy padło mi jedno konto to cała reszta (na różnych mailach) na które logowałem się przez chroma też padła.


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - SurpriseYT - 27-11-2014 20:18

(27-11-2014 17:51)Zarobiony_Koles napisał(a):  Hmmmm SurpriseYT mam do ciebie parę pytań.
Ty masz partnera YT, czy jak.
Na każdym nawet świeżo założonym koncie zakładasz jak masz wyświetlenia na filmy?

(27-11-2014 18:03)notentego napisał(a):  Konto yt można powiązać z adsense nawet przy malutkiej liczbie wyświetleń, partnerstwo to co innego Wink

Nie do końca rozumiem partnerstwa z YT, ale co ja robie. Jeżeli widze, że kanał ma np. około 5-10tys wyswietlen na dzień to podpinam do adsense. Wtedy już widać pieniądzeSmile


(27-11-2014 18:03)flown napisał(a):  Gratulacje, mądrze rozkminasz jutuba.

Nie boisz się używania chroma? Raz miałem taką sytuacje, że gdy padło mi jedno konto to cała reszta (na różnych mailach) na które logowałem się przez chroma też padła.

Nie miałem nigdy problemu z Chrome, myśle że jakiś pechowy przypadek:/


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - prololex - 27-11-2014 21:33

Ciekawy dziennik, inspirujesz do działania na youtube Big Grin