Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z YouTube i inne itp itd - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z YouTube i inne itp itd (/Temat-Dziennik-z-YouTube-i-inne-itp-itd-101593)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - Prostovzdrr - 01-05-2015 12:14

Chętnie poobserwuję powodzeniaWink


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - adios123 - 01-05-2015 13:10

'Gwiazdki' YT chwalą się czasem zarobkami ale wszystko co mówią to kłamstwo. Nie ujawniają ile tak naprawdę zarabiają z YT. A tobie życzę powodzenia, ładne kwoty masz za yt. Smile


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - ingro85 - 15-05-2015 15:58

witam pytanko leci Smile czy np jak mamy kanał na YT to moze wszystko zawierać np bajki poradniki smieszne filmiki czy nie? musi wyglądać np kanał bajki i same bajki kanał filmiki to same filmiki itd...
żebyniebyło Exclamation gratuluje zarobku i chęci dążenia dalejSmile


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - LodzioMiodziox - 22-05-2015 20:02

co powiesz na ten temat ? https://www.youtube.com/watch?v=BUbkDxxA4vM


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - selfie - 23-05-2015 04:21

Mam pytanie co sądzisz. Jeżeli mam filmik, filmiki które inne osoby kopiują na swoje kanały to czy muszę należeć do jakiejś sieci partnerskiej lub sam manualnie osobno zgłaszać takie filmy czy youtube automatycznie blokuje taki filmik jak dzieje się to w przypadku gdy chcesz uploadnąć jakiś nielegal?


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - adiros - 05-06-2015 20:32

tam do pare postow wyzej, jak masz kanal to mozesz na to wrzucac wszystko, nie wiem djamy na to dramaty i komedie jak przyklad przeciwienstwa


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - sudi - 05-06-2015 20:49

Przeglądając Twój dziennik można się sporo dowiedzieć, dzięki za to.

Zastanawia mnie jedna rzecz ile zarabiają takie "gwiazdy YT" co mają po parę tysięcy wyświetleń dziennie pod jednym filmem Rolleyes

Powodzenia!


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - selfie - 05-06-2015 20:51

(05-06-2015 20:49)sudi napisał(a):  Przeglądając Twój dziennik można się sporo dowiedzieć, dzięki za to.

Zastanawia mnie jedna rzecz ile zarabiają takie "gwiazdy YT" co mają po parę tysięcy wyświetleń dziennie pod jednym filmem Rolleyes

Powodzenia!

Gimper na samym Adsense zarabia 9K pln miesięcznie.


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - LMKY - 05-06-2015 21:32

Więcej, Agora na fajne stawki 😀

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka


RE: Dziennik z YouTube i inne itp itd - SurpriseYT - 09-03-2016 00:46

Witam!!! Smile

Postanawiam wrócić po prawie rocznej przerwie!
Dlaczego mnie nie było i nikomu nie odpowiadałem. Mocno mi zarobki podupadły i moje zaplecze. Aczkolwiek nie biedujęSmile

Jest początek roku i zarobki w tym okresie zawsze spadają i muszą się odbić (koło maja wrócą do normy).

Odpuściłem sobie inne tematy związane z zarabianiem w necie jak PV, DG, LL... tylko powyciągam kasę jak mi się uda.
Poświecę się głównie moim 3 kanałą, czyli: zabawki, gwiazdy i kompilacje. Takimi nazwami będę się posługiwał. Legal!

zabawki - pokazuje i nagrywam sam zabawki dla dzieci - od ponad 3 lat prowadzę kanał.
gwiazdy - montuje kompilacje z gwiazdami hollywood - 8 miesięcy i powoli wyrabiam sobie wypłatę.
kompilacje - kupiłem trochę rozpromowany kanał i chcę dzięki niemu zarabiać - zaczynam.

Mam całą masę innych kanałów, gdzie coś wpada. Jeżeli jakiś się wybiję to o nim napiszę.

W następnym poście napisze o moich zarobkach i dalszych planach oraz dlaczego mi zarobki spadły. Zapraszam do dyskusji i pisania wiadomościSmile

Pozdrawiam!