Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z YouTube i inne itp itd - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z YouTube i inne itp itd (/Temat-Dziennik-z-YouTube-i-inne-itp-itd-101593)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - patryk574 - 27-11-2014 13:42

także zarabiam na YT ale nie tak dużo jak ty Smile
ps. adsense jest dobre ale z tego co pamiętam to chyba oni dają ci 40% twoich zarobków, ja mam innego partnera który oferuje od 70% i wypłaca na paypal + pomaga użytkownikom "urosnąć" ( zdobyć więcej subskrybętów )
jeżeli jesteś zainteresowany to napisz na priv ( mam dowody wypłat i wszystko ci wytłumacze jak odejść z adsense i przejść do nich )


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - SurpriseYT - 27-11-2014 13:56

Bardzo Dziękuje!

Bardzo doceniam pochwały i wszelkie rady.

Proszę śmiało do mnie pisać na priv lub gg z pytaniami!


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - nasgaroth - 27-11-2014 14:09

Bardzo fajny dziennik. Kilka pytań - ile masz obecnie filmów na ilu kanałach?


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - SurpriseYT - 27-11-2014 14:21

Na moim kanale mam ponad 150 filmowi ciagle dodaje.

A na reszcie nie zlicze... mam z kilkadziesiat kanalow i setki filmow wrzucone. Nawet nie wiem co ile zarabia...

Poporstu jest tego bardzo dużo, żeby mi tyle dałoSmile


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - joseph - 27-11-2014 14:24

Subskrypcji masz dużo czy po prostu ludzie trafiają na Twoje kanały przez szukanie czegoś?


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - SurpriseYT - 27-11-2014 14:39

Najwięcej subskrypcji mam 18000+

zwykle ok.1000


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - notentego - 27-11-2014 14:45

Dziennik chyba najlepszy jaki dotąd widziałem, uczciwe zarobki a w dodatku duże. Co do poradnika to nie wiem czy jest sens tworzenia tylu nowych kont na yt jak można do jednego konta robić podkonta:

[Obrazek: ea96lXy.png]

Żadnej weryfikacji, wrzucasz ile chcesz filmów i szybko przełączasz między nimi Tongue


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - SurpriseYT - 27-11-2014 14:55

(13-11-2014 22:09)misterzelek napisał(a):  Powodzenia jestem ciekawy sposobu z Youtube Wink

(27-11-2014 14:45)notentego napisał(a):  Dziennik chyba najlepszy jaki dotąd widziałem, uczciwe zarobki a w dodatku duże. Co do poradnika to nie wiem czy jest sens tworzenia tylu nowych kont na yt jak można do jednego konta robić podkonta:

[Obrazek: ea96lXy.png]

Żadnej weryfikacji, wrzucasz ile chcesz filmów i szybko przełączasz między nimi Tongue

Dziękuje! Smile

Co do podkont. Nie robie tego, ponieważ uważam, że wszystko jest wtedy podpięte pod jednego maila. Podwinie Ci sie noga na jednym kanale. Nie zarabiasz już na żadnym.

Przykład.
Miałem do jednego Adsense podpięte z 5 maili z kanałami na YT. Jeden z kanałów się wysypał i zablokowali mi zarabianie na całej reszcie. Sprawdzili po Adsense.


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - nasgaroth - 27-11-2014 15:18

Ale z tego co rozumiem wrzucasz filmów do których NIE MASZ praw autorskich tak? (tj. nie jesteś ich twórcą - wnioskuje z tego, że mówiłeś o bajkach, chyba sam ich nie kręcisz Big Grin) A żeby podpiąć monetyzację Youtube pod Adsense nie są czasem wymagane autorskie filmy? Czy może w jakiś sposób jesteś w stanie to obejść?


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - SurpriseYT - 27-11-2014 15:39

(27-11-2014 15:18)nasgaroth napisał(a):  Ale z tego co rozumiem wrzucasz filmów do których NIE MASZ praw autorskich tak? (tj. nie jesteś ich twórcą - wnioskuje z tego, że mówiłeś o bajkach, chyba sam ich nie kręcisz Big Grin) A żeby podpiąć monetyzację Youtube pod Adsense nie są czasem wymagane autorskie filmy? Czy może w jakiś sposób jesteś w stanie to obejść?

Dlatego trzeba sprawdzac co wejdzie co nie. Taka praca. Bajek sam nie robieWink