Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z YouTube i inne itp itd - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z YouTube i inne itp itd (/Temat-Dziennik-z-YouTube-i-inne-itp-itd-101593)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - vercom - 12-01-2015 09:42

Cytat:2 (...) Co do podatków, jeśli w ciągu roku zarabiałeś na adsense (...)

Witam,

Jestem po wizycie w skarbówce, i niestety za 2014 dochód z najmu na stronie internetowej należy opodatkować według zasad ogólnych a nie według ryczałtu na 8,5%, w tym roku tak już można tylko należy złożyć oświadczenie w skarbówce do 20 stycznia.

Jeżeli macie jakieś inne info dajcie znać.

Druga sprawa jak dobierasz słowa kluczowe , jak duża jest konkurencja ?


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - dart - 13-01-2015 02:15

Mam jeszcze pytania do autora tematu, czy wszystko obsługujesz z jednego IP ? logujesz się na wszystkie konta gmail bez zmiany ip ?

Ile zajmuje Ci średnio zapełnienie kanału około 100 filmami ? Jest sens wrzucać więcej ?

Wrzucasz też polskie bajki ? czy tylko zagraniczne ?

Czy daje radę bezpośrednie wrzucanie - ściagasz z YT - zmieniasz nazwę i wrzucasz to samo ? Czy zawsze przerabiasz i dodajesz coś od siebie ?


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - DreamCh - 13-01-2015 15:27

Czy ktoś wie może jak oni to robią: https://www.youtube.com/watch?v=rNwZH_VAvvU
Po 6 minutach film na ponad 3600 wyświetleń... Zawsze myślałem że to z adnotacji z popularnych filmów ale w 6 minut?... Kupowanie wyświetleń? Opłaca się?


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - tokaj25 - 13-01-2015 15:30

(13-01-2015 15:27)DreamCh napisał(a):  Czy ktoś wie może jak oni to robią: https://www.youtube.com/watch?v=rNwZH_VAvvU
Po 6 minutach film na ponad 3600 wyświetleń... Zawsze myślałem że to z adnotacji z popularnych filmów ale w 6 minut?... Kupowanie wyświetleń? Opłaca się?

Jak widać ilość wyświetleń spada - czyli można się domyślać, że bot jakiś działał lub wyświetlenia zakupione.


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - vercom - 13-01-2015 15:39

To to pikuś, ale to jak wyświetlają reklamy, że nie dostali alertu o prawa autorskie to mnie ciekawi jak to obchodzą?
(13-01-2015 15:27)DreamCh napisał(a):  Czy ktoś wie może jak oni to robią: https://www.youtube.com/watch?v=rNwZH_VAvvU
Po 6 minutach film na ponad 3600 wyświetleń... Zawsze myślałem że to z adnotacji z popularnych filmów ale w 6 minut?... Kupowanie wyświetleń? Opłaca się?



RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - DreamCh - 13-01-2015 15:59

Mają włączone zarabianie i do tego nabijają wyświetlenia Big Grin To jest dopiero hardkor.

Na jednym z zagranicznych for o zarabianiu znalazłem osobę wykonującą takie usługi i podkreślili to, że wyświetlenia są bezpieczne dla adsense. Cena dość niska 5$ za 5k wyświetleń, może jak spadnie to dobijają aż do skutku aż będzie 5k i się utrzyma. Będę obserwował ten filmik Tongue Bardzo mnie to ciekawi.

A co do praw autorskich to wystarczy próbować, tak jak Suprise napisał : Co wchodzi a co nie Smile


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - SurpriseYT - 14-01-2015 09:51

Cytat:Druga sprawa jak dobierasz słowa kluczowe , jak duża jest konkurencja ?

Wybieram różnie.. Biore mocne tagi z zajebistą konkurencją. bo np. (przyklad polska)

jest Tag "majestatyczny" jest to typowo polskie słowo. ma ogólnie na miesiąc wyszukań 180tyś. na cały świat to jest słaby wynik... a słowo "crazy cartoons" ma już inny wydźwięk w wyszukiwarkach w Internecie

(13-01-2015 02:15)dart napisał(a):  Mam jeszcze pytania do autora tematu, czy wszystko obsługujesz z jednego IP ? logujesz się na wszystkie konta gmail bez zmiany ip ?

Ile zajmuje Ci średnio zapełnienie kanału około 100 filmami ? Jest sens wrzucać więcej ?

Wrzucasz też polskie bajki ? czy tylko zagraniczne ?

Czy daje radę bezpośrednie wrzucanie - ściagasz z YT - zmieniasz nazwę i wrzucasz to samo ? Czy zawsze przerabiasz i dodajesz coś od siebie ?

- Nie zmieniam IP. Zawsze na jednym działam.
- bardzo różnie. Nie umiem jednoznacznie odpowiedzieć. Samo wrzucanie , tagowanie, linkowanie na początku schodziło mi się po pół dnia. Teraz umiem to ogarnąć w 1-2h. Jest sens wrzucać więcej, ponieważ masz większą szanse na wejście większej ilości filmów.
- Tylko zagraniczneSmile kiedyś czytałem, że ludzie od "Reksia" lub "Koziołka Matołka" pozwało jakiegoś dzieciaka do sądu bo wrzucił bajki do Internetu. Jakoś mnie to zniechęciło, żebym miał problemy przez coś co nie istnieje w świecie tylko na Naszym podwórkuSmile


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - vercom - 14-01-2015 11:38

W takim razie jak często powtarzasz słowo kluczowe w opisie , tytule i tagach, oraz ile pakujesz słów kluczowych w tagi, tzn. na maksa czy tylko konkretnie 10 sztuk.

(14-01-2015 09:51)SurpriseYT napisał(a):  
Cytat:Druga sprawa jak dobierasz słowa kluczowe , jak duża jest konkurencja ?

Wybieram różnie.. Biore mocne tagi z zajebistą konkurencją. bo np. (przyklad polska)

jest Tag "majestatyczny" jest to typowo polskie słowo. ma ogólnie na miesiąc wyszukań 180tyś. na cały świat to jest słaby wynik... a słowo "crazy cartoons" ma już inny wydźwięk w wyszukiwarkach w Internecie

(13-01-2015 02:15)dart napisał(a):  Mam jeszcze pytania do autora tematu, czy wszystko obsługujesz z jednego IP ? logujesz się na wszystkie konta gmail bez zmiany ip ?

Ile zajmuje Ci średnio zapełnienie kanału około 100 filmami ? Jest sens wrzucać więcej ?

Wrzucasz też polskie bajki ? czy tylko zagraniczne ?

Czy daje radę bezpośrednie wrzucanie - ściagasz z YT - zmieniasz nazwę i wrzucasz to samo ? Czy zawsze przerabiasz i dodajesz coś od siebie ?

- Nie zmieniam IP. Zawsze na jednym działam.
- bardzo różnie. Nie umiem jednoznacznie odpowiedzieć. Samo wrzucanie , tagowanie, linkowanie na początku schodziło mi się po pół dnia. Teraz umiem to ogarnąć w 1-2h. Jest sens wrzucać więcej, ponieważ masz większą szanse na wejście większej ilości filmów.
- Tylko zagraniczneSmile kiedyś czytałem, że ludzie od "Reksia" lub "Koziołka Matołka" pozwało jakiegoś dzieciaka do sądu bo wrzucił bajki do Internetu. Jakoś mnie to zniechęciło, żebym miał problemy przez coś co nie istnieje w świecie tylko na Naszym podwórkuSmile



RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - SurpriseYT - 14-01-2015 12:00

Wykorzystuje na maxa miejsce w tytule, opisie i tagach.

Nie powtarzam w tytule i tagach słów. W opisie jest tyle miejsca ze jak szukam tagi to nie patrze czy juz jakis byl czy nie.


RE: Dziennik z YouTube, PaidVerts itp itd - vercom - 17-01-2015 09:01

Kurcze coś robię źle z tymi filmikami, wrzuciłem parę otagowałem porobiłem opisy etc. i nic miesiąc czasu minął a filmiki zebrały po parę wyświetleń, nie wiem co robię źle ;(

W tym tempie aby zarabiać tyle co ty to potrzebowałbym kilku lat. Filmiki leżą już ponad miesiąc i wyniki mizerne. Coś jest nie tak.