Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanko dotyczace grania na live ;d - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Pytanko dotyczace grania na live ;d (/Temat-Pytanko-dotyczace-grania-na-live-d-101582)



Pytanko dotyczace grania na live ;d - Rafiks1992 - 13-11-2014 19:38

Witam! Mam male pytanie dotyczace typowania LIVE meczów piłki nożnej u bukmacherow. Dokladniej chodzi mi o tryb gry obstawienie czy w danej minucie padnie bramka. Od 10 do 20 minuty pozniej od 20 do 30 i tak dalej...

Prawie w kazdym meczu zawsze pada jakas bramka, dwie a czasem nawet i 8.

Czy probowal ktos albo aktualnie gra trybem progresji na meczach live?

Wybieram jakis mecz i obstawiam ze miedzy 20-30 minuta padnie bramka, nie padla to stawiam 2zl na to ze miedzy 30-40 padnie brama i tak dopoki sie nie wygra?

Plusem chyba byloby to ze jest tu tylko 6-7 poziomów progresji takze zaczynajac od 2zł konczylibysmy na stowce max. Myslicie ze to dobry pomysl tak grac? Czy lepiej zachowac to dla siebie i nie grac Wink?


RE: Pytanko dotyczace grania na live ;d - Melex - 13-11-2014 19:44

a bramka nie padnie i jesteś bankrutem Smile


RE: Pytanko dotyczace grania na live ;d - Maersk - 13-11-2014 19:44

Jest już taki jeden temat w dziale bukmacherskim, a dokładnie mój w którym wszystko opisałem i wyjaśniłem. Podaje tam również swoje typy, wiec bez sensu są dwa takie same tematy


RE: Pytanko dotyczace grania na live ;d - Rafiks1992 - 13-11-2014 19:46

@melex owszem jest taka szansa ale wejsc sobie mozna na livescore.com i na 20-30 meczow tylko w kilku meczach jest takowa sytuacja Wink

@maersk podaj linka jak mozesz bo nie mialem o tym zielonego pojecia ;p


RE: Pytanko dotyczace grania na live ;d - Maersk - 13-11-2014 20:32

http://zarabiam.com/Temat-Gol-do-XX-minuty-system-100902

Dodawaj swoje propozycje, to temat się rozkręci


RE: Pytanko dotyczace grania na live ;d - Ando - 13-11-2014 22:14

(13-11-2014 19:38)Rafiks1992 napisał(a):  Plusem chyba byloby to ze jest tu tylko 6-7 poziomów progresji takze zaczynajac od 2zł konczylibysmy na stowce max. Myslicie ze to dobry pomysl tak grac? Czy lepiej zachowac to dla siebie i nie grac Wink?

Raczej minusem... Im więcej progów tym większe prawdopodobieństwo trafienia (więcej "prób") Jerk


RE: Pytanko dotyczace grania na live ;d - Rafiks1992 - 14-11-2014 05:39

no tak ale tez wieksze szanse na porazke a w czasie calego meczu jest milion okazji zeby padla bramka oczywiscie mowie tu o normalnym meczu ktory sami wybralismy nie na chybił trafil


RE: Pytanko dotyczace grania na live ;d - pawel1615 - 14-11-2014 17:37

kiepski pomysł. Ja kiedyś myślałem, żeby stawiac na przełamania w maczech radwańskiej bo u niej często sie zdarzająWink


RE: Pytanko dotyczace grania na live ;d - bastian.novicky - 01-12-2014 12:40

Słaby kurs, nawet nie przekracza 1.5