Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Popularne grupy facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Popularne grupy facebook (/Temat-Popularne-grupy-facebook-101521)



Popularne grupy facebook - ideru - 12-11-2014 23:09

Jakie są najpopularniejsze grupy wśród osób 13-18 lat ? Próbowałem szukać, ale widać jestem za stary i nie myślę tak samo jak oni. Szukałem pod kluczami typu beka z, LOL itp a dużych grup nie widziałem. Proszę o podpowiedzi lub linki tutaj lub na pw. Każdą pomoc nagrodzę.


RE: Popularne grupy facebook - poduszka12 - 12-11-2014 23:56

Pewnie wszystkie Kwiatonators, Directioners, Smilers, Beliebers (to są chyba najpopularniejsze), itd.
Możesz też pokombinować, coś typu Uwielbiam, Kocham, Rodzina, Polska, Najlepsi, Fani, Armia, Pomagamy, Muzyka, Odrabiamy, Filmy, Dziewczyny, Ona, On, Szukamy itd.
Są jeszcze wszystkie "aski", czyli askowicze, ask.fm, ask.fm polska i tak dalej..
Poza askiem popularne są również grupy typu Instagram, Tumblr
Jest jeszcze coś typu: dodajemy do znajomych, lajk za lajk, poznajemy się, lajkujemy profilowe,
Wszyscy (po wpisaniu tej frazy wyskoczy wiele grup, na przykład: Wszyscy co mają fb, Wszyscy polacy to jedna rodzina)
Co do wieku, to nasilają się grupy: Rocznik .... Najlepszy (zmieniając tylko lata ...)

Jeśli chcesz więcej, to polecam wejść w grupy pierwszego lepszego gimbusa.
Jest tego mnóstwo!