Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ocena wizualna oraz nawigacji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Ocena wizualna oraz nawigacji (/Temat-Ocena-wizualna-oraz-nawigacji-101518)



Ocena wizualna oraz nawigacji - pokezaju - 12-11-2014 22:25

Witam. Bardzo proszę o ocenę wizualnej strony serwisu oraz czy nawigacja jest w porządku

Http://ismash4cash.blogspot.com

Wysyłane z mojego MB860 za pomocą Tapatalk 2


RE: Ocena wizualna oraz nawigacji - Panco122 - 12-11-2014 22:38

Wybacz szczerość, ale strona wygląda, jakby była robiona 10 lat temu. Wizualnie strasznie, zaczynając od loga, poprzez układ strony(zero kreatywności) a na tragicznym tle kończąc. Zmieniłbym też czcionkę w nawigacji i tytułach boxów. Idąc dalej, po co panel logowania na takiej stronie? No i te oklepane kolory: czerwony, czarny + grafit. Według mnie taka strona zdecydowanie lepiej prezentowałaby się w "lekkich" barwach.


RE: Ocena wizualna oraz nawigacji - pokezaju - 13-11-2014 19:41

Panelu logowania tam nie ma ,wiec nie wiem jak go znalazles. Uklad mial byc prosty ,nie super kreatywny ,zeby rowniez odbiorcy mobilni mieli prosty dostep.
Czcionka sama mi sie do konca nie podoba ,ale jeszcze eksperymentuje z nią. Aktualnie i tak wrzucona jest wersja beta szablonu. I co masz na mysli pod okresleniem straszne tlo? Kolorow nie zmieniam ,lekkie nie wchodza aktualnie w gre. Moze zrobilem blad nie piszac w poscie pierwszym ze strona z zalozenia ma nie wygladac skomplikowanie, lecz dziekuje za wyrazenie opinii. Przenoszac sie potem na wlasny serwer wezme pod uwage zrobienie lekkiej wersji wygladu do wyboru. Pozdrawiam.


RE: Ocena wizualna oraz nawigacji - Panco122 - 13-11-2014 22:18

Ja rozumiem, że strona ma być prosta, ale proste strony też mogą wyglądać zachęcająco. Ta niestety odstrasza. Panelu logowania faktycznie już nie ma, a tło niebieskie do tej ostrej czerwieni - fatalne połączenie.


RE: Ocena wizualna oraz nawigacji - TheGleeMat - 14-11-2014 10:11

Poczytaj o wordpressie, wykup serwer, albo użyj jakiegoś darmowego jak tniesz koszty na maxa chociaż nie polecam takie działa, bo z darmowymi serwerami miałem zawsze jakieś problemy i postaw stronę właśnie w opraciu o ten CMS, bo póki co punkty mogę przyznać za nawigacje, bo trundo się zgubić na tej stronie .


RE: Ocena wizualna oraz nawigacji - pokezaju - 14-11-2014 10:49

@Panco122

Wygląd na razie się zepsuł, ponieważ eksperymentuje nad kolorystyką, a potem będę pracował nad eleganckim układem szablonu (zarysy mam już w głowie).

@TheGleeMat

Nad Wordpressem będę pracował ,gdy posiąde gotowy layout i po dokształcam to czego nie mogę wykonać tutaj. Pytam po prostu w locie ludzi, gdyż każdy człowiek ma inny gust więc myślę nad rozwiązaniem trzech layout'ów plus mobilny. Tzn. Prosty tekstowy tak jak tutaj, drugi typowo graficzny (dość bajerancki) i trzeci tekstowo-graficzny.


RE: Ocena wizualna oraz nawigacji - TheGleeMat - 14-11-2014 11:03

w locie to można zrobić siku radzę Ci zrobić coś raz, a porządnie a unikniesz wielu niepotrzebnych problemów .