Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Coming soon, coming soon, coming soon... i tak w nieskończoność - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Coming soon, coming soon, coming soon... i tak w nieskończoność (/Temat-Rozwiazane-Coming-soon-coming-soon-coming-soon-i-tak-w-nieskonczonosc-1015)

Strony: 1 2 3


[Rozwiązane]Coming soon, coming soon, coming soon... i tak w nieskończoność - Goga - 20-01-2010 11:55

Już od jakiegoś dłuższego czasu nie mogę obejrzeć listy nagród na lockerzu. Chciałabym już sobie coś wybrać ale co wejdę to mam "coming soon".... też tak macie? Mnie to znaczyna powoli irytować...


RE: Coming soon, coming soon, coming soon... i tak w nieskończoność - Mathis K - 20-01-2010 12:06

wszyscy tak mają teraz tylko w czasie restocku otwierają to...


RE: Coming soon, coming soon, coming soon... i tak w nieskończoność - Goga - 20-01-2010 12:09

tzn kiedy?Smile
Może w inny sposób...co to jest? Jak wchodzę na lockerz to jedyne co robię to loguję się i odpowiadam na pytanie. Jakoś wyznaczają terminy kiedy można obejrzeć nagrody? Nie wiem zdesperowana jestem Smile


RE: Coming soon, coming soon, coming soon... i tak w nieskończoność - Marello - 20-01-2010 12:22

W każdym miesiącu jest uzupełnianie nagród i tylko wtedy można coś kupić za nasze PTZ w styczniu jeszcze nie było, ale będzie na pewno, niestety wszyscy użytkownicy dowiadują się na parę minut przed uzupełnianiem.


RE: Coming soon, coming soon, coming soon... i tak w nieskończoność - Goga - 20-01-2010 12:30

Beznadziejnie... ale dziękiSmile
a dowiadujemy się kilka minut przed uzupełnianiem w jaki sposób? wysyłają maila? czy może ze strony głównej lockerz?
Trochę potruję wam, sorry Wink


RE: Coming soon, coming soon, coming soon... i tak w nieskończoność - krzych91 - 20-01-2010 12:43

Weźcie usuńcie ten temat, jest bezsensu. Goga - szukaj takich elementarnych informacji w innych tematach. Nie róbmy śmietnika na forum, bo już teraz ciężko jest się połapać gdzie jakaś ważna informacja padła.


RE: Coming soon, coming soon, coming soon... i tak w nieskończoność - Goga - 20-01-2010 12:55

Nie robię śmietnika tylko dowiaduję się tego czego bym chciała sie dowiedzieć chyba po to są fora, nie? Smile Jest podobny temat ale tam nie ma tego o co chciałabym się zapytać...
Moim zdaniem nie jest bezsensu bo akurat mam problem opisany powyżej.
a odp. w innych postach nie ma na moje - może denerwujące Cię pytania - odpowiedzi. Chyba mam prawo się zapytać,nie?


RE: Coming soon, coming soon, coming soon... i tak w nieskończoność - krzych91 - 20-01-2010 13:03

Odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się w FAQ - czym jest restock. Koniec. Jeśli chcesz wiedzieć więcej to są poradniki dla początkujących. Fora nie są po to, żeby w kółko wałkować te same kwestie...


RE: Coming soon, coming soon, coming soon... i tak w nieskończoność - Goga - 20-01-2010 13:06

Ojojjj sorry uraziłam Twoją dumę tym postem,wybacz. Zachowujesz się niczym jak bym Ci matke zabiła Smile wrzuć na luz to tylko forum, dać Ci persen czy okres masz?
Wystarczyło spokojnie napisać że coś takiego się znajduje i tyle, poczytałabym sobie heheh ;] agresywny człowieku
Tak w ogóle gdyby mnie założyła tego tematu to bym nawet nie wiedziała co to "restock" więc uważam że dobrze zrobiłam zakładając go bo mili koledzy poinformowali o czymś takim...Smile


RE: Coming soon, coming soon, coming soon... i tak w nieskończoność - krzych91 - 20-01-2010 13:25

Skoro nie miałaś o niczym pojęcia, to tym bardziej kieruj się na FAQ. Moja duma nie została urażona, nie schlebiaj sobie, że tak łatwo mnie złamać. Odebrałaś ton mojej wypowiedzi jakkolwiek opacznie - to, że sugeruje usunięcie tematu wcale nie znaczy, że jest to atak pod Twoim adresem i musisz czuć się urażona. Nie wiem jak inaczej mógłbym napisać to, żeby było "spokojnie" ? "Spokojnie" czyli napiszę wszystko czego oczekujesz, dodam do tego milusi komplement i uniżę się w pas? Dziewczyno, to, że ktoś nie leci na nick kończący się na literę "a" nie znaczy, że jest agresywny. Również Ciebie to nie obliguje do ignorancji. Wrzuć na luz i zacznij liczyć się z tym, że są zasady, które dotyczą również kobiet. Choć i tak zawsze znajdą się "mili koledzy", którzy pozwolą Ci o tym zapomnieć Tongue