Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ps2 super tanio stan bdb polecam! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ps2 super tanio stan bdb polecam! (/Temat-ps2-super-tanio-stan-bdb-polecam-10148)



ps2 super tanio stan bdb polecam! - Gorylnce - 11-07-2010 17:37

Witam Pańśtwa na mojej akucji dziś mam do zaoferowania super konsle ps2 Slim w bardzo dobrym stanie 100%sprawna za male pieniadze sprzedaje gdyz niemam czasu grac a konsola lezy w szafce w zestawie sprzedaje caly komplet i dorzycam super gry w jednym minusem jest plyta swap magic ktora nie czyta prawie nic wiec trzeba bedzie sobie kupic nowa ale to juz sprawy groszowe wiec dlatego sprzedaje po tej cenie.Zawsze mozna sie ccos potargowacSmile ,czywiscie wszystko orginalne mile widziana wymiana na psp 3004 najlepiej przerobioneSmile z moja doplata oczywicie skaldac propozycje jesli macie pytania pisac smialo na maila badz gg:3992293


ps2 super tanio stan bdb polecam! - Roben - 30-07-2012 11:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.