Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zmieniac wartosci w grach? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Jak zmieniac wartosci w grach? (/Temat-Jak-zmieniac-wartosci-w-grach-101477)

Strony: 1 2


RE: Jak zmieniac wartosci w grach? - dawkos23 - 19-11-2014 22:35

(19-11-2014 18:40)Kede napisał(a):  Stary takich rzeczy nie robi się w gimpie. Albo cheat engine albo na stronach www czasem można skorzystać z narzędzia zbadaj element (w chrome) lub firebugiem w Firefoxie. I edytować dany wynik itp. Skoro nie możesz ściągnąć stamtąd cheat engine to po prostu poszukaj w googlach facepalm

No mam sciagniety, ale nie wiem jak to ogarnac


RE: Jak zmieniac wartosci w grach? - Kede - 20-11-2014 00:45

To wpisz w YT jest milion poradników. A program jest banalny. Rusz trochę głową... Wink
Zresztą admin podał Ci link do poradnika gdzie jest wszystko napisane...


RE: Jak zmieniac wartosci w grach? - dawkos23 - 20-11-2014 14:39

(20-11-2014 00:45)Kede napisał(a):  To wpisz w YT jest milion poradników. A program jest banalny. Rusz trochę głową... Wink
Zresztą admin podał Ci link do poradnika gdzie jest wszystko napisane...

facepalm zapomnialem o tym... ok ale zalozmy moja nisza to gra na androida z google play. To jak zmieniacie w takim przypadku te wartosci? ?Bo gre trzeba zainstalowac ale po zaplaceniu. Smile


RE: Jak zmieniac wartosci w grach? - Klin - 20-11-2014 15:27

(20-11-2014 14:39)dawkos23 napisał(a):  
(20-11-2014 00:45)Kede napisał(a):  To wpisz w YT jest milion poradników. A program jest banalny. Rusz trochę głową... Wink
Zresztą admin podał Ci link do poradnika gdzie jest wszystko napisane...

facepalm zapomnialem o tym... ok ale zalozmy moja nisza to gra na androida z google play. To jak zmieniacie w takim przypadku te wartosci? ?Bo gre trzeba zainstalowac ale po zaplaceniu. Smile

Ściągasz .apk gry/programu i instalujesz na komputerze. Możesz użyć bluestack'a