Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal pomogę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Paypal pomogę (/Temat-Paypal-pomoge-101472)

Strony: 1 2 3 4


RE: Paypal pomogę - twardy - 25-11-2014 22:04

(25-11-2014 19:59)v3XeR napisał(a):  Witam Panów Smile
Mam 17 lat, PP zablokowało mi konto. Czy da się jakoś wypłacić z niego środki?

Jest możliwość robienia zakupów tym zablokowanym kontem? Jeżeli dodał bym rachunek bankowy to mógłbym na ten rachunek wypłacić środki?

to zalezy z jakiego powodu Ci zablokowali konto... ogolnie to zeby miec konto w paypalu musisz miec 18 lat


RE: Paypal pomogę - Radi98 - 25-11-2014 23:02

(25-11-2014 20:57)marcel_kk napisał(a):  
(25-11-2014 20:28)Radi98 napisał(a):  
(25-11-2014 18:41)marcel_kk napisał(a):  
(25-11-2014 17:01)Szaman1644 napisał(a):  
(25-11-2014 16:52)Radi98 napisał(a):  Mam pytanie jak wypłacam kasę na pp np. z subów to nie muszę płacić podatku i jak potem sb coś kupię przez niego to też? A jak się płaci, to mogę np. wysłać kasę znajomemu na pp i on wyślę sobie
na Bank i mi na Bank i wtedy nie trzeba??

W każdym przypadku musisz opłacać podatek. Możesz teoretycznie nie płacić i sprawdzić ile pojedziesz na tym, ale sprawdzają już także nasze przychody na PayPal i nierozliczenie się będzie niosła ze sobą nieciekawy skutek Big Grin

@[Szaman1644] wejdź na GG bo nie będę tu publicznie prostował pewnych niedorzeczności o których piszesz.

Czyli znaczy to, że nie dokładnie tak jest jak napisał możesz wytłumaczyć marcel?

PayPal ma swój bank zarejestrowany w Luxemburgu, raju podatkowym.
Czyli posiadając środki na koncie PayPal niby gdzie miałbyś zapłacić podatek? W Luxemburgu ?
Inaczej się sprawa ma jak już środki trafią do Polski, czyli najprościej mówiąc jak wypłacisz z PP na konto bankowe, a tym samym osiągnąłeś dochód który podlega opodatkowaniu.
Aha czyli jak ktoś wypłaca na konto bankowe zpp to wtedy automatycznie też podatek trzeba i jak płacę w necie za coś np. Kupuje buty to wtedy też muszę, przecież to jakby wysłanie kasy z pp komuś na pp a przecież za to podatku nie ma cn? ;P


RE: Paypal pomogę - twardy - 25-11-2014 23:23

wedlug prawa podatki placic musisz, ale czy to robisz to juz twoja sprawa
urzad skarbowy nie ma mozliwosci sprawdzic Twojego konta pp, z kontem bankowym to juz inna sprawa

oczywiscie, ze mozesz trzymac miliony na pp, kupowac co chcesz... wiadomo, jak kupisz buty to pani jadzia z urzedu nie przyjdzie i nie bedzie pytac skad miales na to pieniadze... co innego samochod albo dom... oczywiscie wszyskto po donosie sasiada Wink


RE: Paypal pomogę - Ruda75 - 26-11-2014 18:58

Witam.
Mam pieniądze na paypal a potrzebuję je przelać na egopay.
Czy mogła bym liczyć na pomoc w tym temacie?


RE: Paypal pomogę - marcel_kk - 26-11-2014 19:02

(26-11-2014 18:58)Ruda75 napisał(a):  Witam.
Mam pieniądze na paypal a potrzebuję je przelać na egopay.
Czy mogła bym liczyć na pomoc w tym temacie?

PayPal nie ma takiej opcji przelewu,
jedynie musisz szukać na forum "kantoru"
oferującego takie wymiany lub osoby chętnej do takiej transakcji.


RE: Paypal pomogę - Radi98 - 26-11-2014 20:24

(25-11-2014 23:23)twardy napisał(a):  wedlug prawa podatki placic musisz, ale czy to robisz to juz twoja sprawa
urzad skarbowy nie ma mozliwosci sprawdzic Twojego konta pp, z kontem bankowym to juz inna sprawa

oczywiscie, ze mozesz trzymac miliony na pp, kupowac co chcesz... wiadomo, jak kupisz buty to pani jadzia z urzedu nie przyjdzie i nie bedzie pytac skad miales na to pieniadze... co innego samochod albo dom... oczywiscie wszyskto po donosie sasiada Wink

ok to teraz wyślę komuś kasę przez kantor na bank i on mi zapłaci tym za telefon np. i jak nie zapłacę podatku nikt się nie dowie i żadnych skutków nie będzie tak?


RE: Paypal pomogę - twardy - 26-11-2014 20:43

(26-11-2014 20:24)Radi98 napisał(a):  
(25-11-2014 23:23)twardy napisał(a):  wedlug prawa podatki placic musisz, ale czy to robisz to juz twoja sprawa
urzad skarbowy nie ma mozliwosci sprawdzic Twojego konta pp, z kontem bankowym to juz inna sprawa

oczywiscie, ze mozesz trzymac miliony na pp, kupowac co chcesz... wiadomo, jak kupisz buty to pani jadzia z urzedu nie przyjdzie i nie bedzie pytac skad miales na to pieniadze... co innego samochod albo dom... oczywiscie wszyskto po donosie sasiada Wink

ok to teraz wyślę komuś kasę przez kantor na bank i on mi zapłaci tym za telefon np. i jak nie zapłacę podatku nikt się nie dowie i żadnych skutków nie będzie tak?

teoretycznie nie
ale pojawia sie pytanie, ta osoba, ktorej wyslesz kase przez kantor, w razie jakiejkolwiek kontroli... jak wytlumaczy te pieniadze?


RE: Paypal pomogę - marcel_kk - 27-11-2014 05:24

(26-11-2014 20:43)twardy napisał(a):  
(26-11-2014 20:24)Radi98 napisał(a):  
(25-11-2014 23:23)twardy napisał(a):  wedlug prawa podatki placic musisz, ale czy to robisz to juz twoja sprawa
urzad skarbowy nie ma mozliwosci sprawdzic Twojego konta pp, z kontem bankowym to juz inna sprawa

oczywiscie, ze mozesz trzymac miliony na pp, kupowac co chcesz... wiadomo, jak kupisz buty to pani jadzia z urzedu nie przyjdzie i nie bedzie pytac skad miales na to pieniadze... co innego samochod albo dom... oczywiscie wszyskto po donosie sasiada Wink

ok to teraz wyślę komuś kasę przez kantor na bank i on mi zapłaci tym za telefon np. i jak nie zapłacę podatku nikt się nie dowie i żadnych skutków nie będzie tak?

teoretycznie nie
ale pojawia sie pytanie, ta osoba, ktorej wyslesz kase przez kantor, w razie jakiejkolwiek kontroli... jak wytlumaczy te pieniadze?

Ta osoba zapłaci wcześniej podatek i śpi spokojnie.


RE: Paypal pomogę - razzor1 - 27-11-2014 10:41

Szybkie pytanie, od dwóch dni próbuje kupić jedną rzecz płacąc przez Paypal i oczywiście nie mogę!

"Niestety, nie możemy teraz wysłać tej płatności."

I pierdoły typu, abym spróbował zapłacić innym sposobem.
Konto ZWERYFIKOWANE, używam PP od dosyć długiego czasu, nigdy nie było problemów, a teraz nagle coś takiego.
Wie ktoś o co chodzi? Dlaczego Ja tych pieniędzy wysłać nie mogę?
Dodam jeszcze, że spróbowałem dziś przesłać pieniądze na konto PP koledze (tak dla sprawdzenia): I TAKŻE NIE MOGĘ!
W obecnej chwili nie mogę nic zrobić. Ma ktoś pomysł? Spotkał się ktoś z czymś takim?


RE: Paypal pomogę - marcel_kk - 27-11-2014 11:29

@[razzor1] miałem podobny przypadek, po telefonie na infolinie usłyszałem,
że wchodziłem na konto PayPal z róznych IP.
Było to prawdą gdyz w pracy korzystam z kompa i serwera w Warszawie,
a po kilku godzinach w domu z neta gdzie dostawca jest Multimedia. ( do Warszawy mam 400 km)
Konsultantka powiedziaała ze taka blokada nastepuje z automatu gdyz ich system wykrył
anomalie ( w ciągu godziny wejscia na konto z dwóch miejsc odległych o 400 km)
Stwierdziła ze jedyną mozliwością odblokowania tego jest nie wchodzenie na konto PP
przez minimum 24 godz. kazde ponowne wejście przed tym czasem wydłuza ten czas o kolejne 24 godz..
W moim przypadku zadziałało.