Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! (/Temat-GiftsBox-pl-Startuje-serwis-pelny-nagrod-101449)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Situation - 30-11-2014 13:21

(30-11-2014 13:17)Zordi napisał(a):  2 nagrody wygrał i jeszcze mu zle....

A czy z restocka będzie możliwość zdobycia więcej niż 1 nagrody ?

Ogólnie restock będzie polegał na tym, że mamy nagrodę i jest ( Odbierz nagrodę za punkty ) przepisuje sobie kod i tyle ?

jestem jedną z 4 osób które wygrały Twoim zdaniem Big Grinfacepalm na to już nie umiałeś odp? Big Grin


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Zordi - 30-11-2014 13:27

(30-11-2014 13:21)Situation napisał(a):  
(30-11-2014 13:17)Zordi napisał(a):  2 nagrody wygrał i jeszcze mu zle....

A czy z restocka będzie możliwość zdobycia więcej niż 1 nagrody ?

Ogólnie restock będzie polegał na tym, że mamy nagrodę i jest ( Odbierz nagrodę za punkty ) przepisuje sobie kod i tyle ?

jestem jedną z 4 osób które wygrały Twoim zdaniem Big Grinfacepalm na to już nie umiałeś odp? Big Grin


Reszta osób spoza zc. Nie liczą się jacyś nowi użytkownicy piszący ( JA WYGRAŁEM ) nie zmienię zdania do serwisu, by coś wygrać trzeba strzelać bo dla mnie to dziwnie wyglądało po prostu.. Miałem czas na 1 zakładce i przebiłem w 10sek do końca i pisało ( AUkcja zakończona ) a na tej zakładce czas jeszcze trwał, no dziwne. Być może ktoś wtedy podbił 2 razy tyle co ja.
Rozsądniej byłoby gdyby po przebiciu przebijał czas wtedy byłoby to dużo łatwiejsze dla tych co słabo przepisują kod z obrazku dla tych co są powolni dla tych, którym tnie internet. No i wtedy mógłbym wygrać coś.

Ktoś obczai dobrą sekundę zakończenia aukcji i tak wygra każdą aukcję w której będzie brał udział.


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Situation - 30-11-2014 13:44

(30-11-2014 13:27)Zordi napisał(a):  
(30-11-2014 13:21)Situation napisał(a):  
(30-11-2014 13:17)Zordi napisał(a):  2 nagrody wygrał i jeszcze mu zle....

A czy z restocka będzie możliwość zdobycia więcej niż 1 nagrody ?

Ogólnie restock będzie polegał na tym, że mamy nagrodę i jest ( Odbierz nagrodę za punkty ) przepisuje sobie kod i tyle ?

jestem jedną z 4 osób które wygrały Twoim zdaniem Big Grinfacepalm na to już nie umiałeś odp? Big Grin


Reszta osób spoza zc. Nie liczą się jacyś nowi użytkownicy piszący ( JA WYGRAŁEM ) nie zmienię zdania do serwisu, by coś wygrać trzeba strzelać bo dla mnie to dziwnie wyglądało po prostu.. Miałem czas na 1 zakładce i przebiłem w 10sek do końca i pisało ( AUkcja zakończona ) a na tej zakładce czas jeszcze trwał, no dziwne. Być może ktoś wtedy podbił 2 razy tyle co ja.
Rozsądniej byłoby gdyby po przebiciu przebijał czas wtedy byłoby to dużo łatwiejsze dla tych co słabo przepisują kod z obrazku dla tych co są powolni dla tych, którym tnie internet. No i wtedy mógłbym wygrać coś.

Ktoś obczai dobrą sekundę zakończenia aukcji i tak wygra każdą aukcję w której będzie brał udział.
przestań się pogrążać bo to jest nudne


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Zordi - 30-11-2014 13:56

(30-11-2014 13:44)Situation napisał(a):  
(30-11-2014 13:27)Zordi napisał(a):  
(30-11-2014 13:21)Situation napisał(a):  
(30-11-2014 13:17)Zordi napisał(a):  2 nagrody wygrał i jeszcze mu zle....

A czy z restocka będzie możliwość zdobycia więcej niż 1 nagrody ?

Ogólnie restock będzie polegał na tym, że mamy nagrodę i jest ( Odbierz nagrodę za punkty ) przepisuje sobie kod i tyle ?

jestem jedną z 4 osób które wygrały Twoim zdaniem Big Grinfacepalm na to już nie umiałeś odp? Big Grin


Reszta osób spoza zc. Nie liczą się jacyś nowi użytkownicy piszący ( JA WYGRAŁEM ) nie zmienię zdania do serwisu, by coś wygrać trzeba strzelać bo dla mnie to dziwnie wyglądało po prostu.. Miałem czas na 1 zakładce i przebiłem w 10sek do końca i pisało ( AUkcja zakończona ) a na tej zakładce czas jeszcze trwał, no dziwne. Być może ktoś wtedy podbił 2 razy tyle co ja.
Rozsądniej byłoby gdyby po przebiciu przebijał czas wtedy byłoby to dużo łatwiejsze dla tych co słabo przepisują kod z obrazku dla tych co są powolni dla tych, którym tnie internet. No i wtedy mógłbym wygrać coś.

Ktoś obczai dobrą sekundę zakończenia aukcji i tak wygra każdą aukcję w której będzie brał udział.
przestań się pogrążać bo to jest nudne



Raczej ty przestań, jeśli nie wiesz o co mi chodzi to już jest tylko i wyłącznie twój problem.
Tak dalsza rozmowa nie ma sensu.


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Situation - 30-11-2014 14:27

Tobie chodzi o to że nie wygrałeś nagrody no sorry ale daj na luz bo sam z siebie robisz głupa facepalmfacepalmfacepalmfacepalmfacepalm wygrałem 2 nagrody i napisałem że mi że mi źle?? znowu wymyślasz. farmazonUndecidedfacepalm


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Styler - 30-11-2014 15:29

Hah śmieszne Big Grin Co do rozdania nagród to przykro mi Situation, ale nie masz racji. Zobacz ile tam jest nagród (wiele po nawet 5 sztuk). Moim zdaniem bardzo łatwo będzie coś zgarnąć, nawet po kilka rzeczy.


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - ZarazWracam - 30-11-2014 16:15

Zordi jak zwykle swoje Wink


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Situation - 30-11-2014 16:19

(30-11-2014 15:29)Styler napisał(a):  Hah śmieszne Big Grin Co do rozdania nagród to przykro mi Situation, ale nie masz racji. Zobacz ile tam jest nagród (wiele po nawet 5 sztuk). Moim zdaniem bardzo łatwo będzie coś zgarnąć, nawet po kilka rzeczy.

nie pisze tu o nagrodach za 5 zł czy 10 ale o tych dla platinium. Następnym razem się zastanów jak mi odpisujesz Big Grin


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Zordi - 30-11-2014 16:40

admin powinien zmienić ogólnie zasady panujące na tej stronie

między innymi

- Przedłużony czas aukcji po przebiciu
- Dla jednej osoby nie więcej niż 2 nagrody z aukcji ( lub 1 ) i 1 z restocka ( No chyba,że aukcje będą działać bez przebicia to 1 nagroda w ciągu 24h. )


Więcej osób dostanie prezenty = większa liczba zadowolonych = większa liczba aktywnych = więcej reklam ( te prywatne )= nowi użytkownicy = więcej nagród.


To tylko to co ja proponuje ale to wasze zdanie. Jestem tego po prostu pewny,że w aukcjach będą wygrywały cały czas te same osoby bo będą wiedzieć kiedy dobrze przebić.

I Nie chodzi o to, że mam jakiś żal, że nic nie wygrałem. ( Pisałem już o tym przed aukcjami ) Możecie sobie cofnąć parę postów w tył .


RE: GiftsBox.pl - Startuje serwis pełny nagród! - Styler - 01-12-2014 20:07

CZAS NA KONKURS!!!

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wybrać jeden z trzech dostępnych tematów i przesłać na adres [email protected] swoje zgłoszenie,zawierające odpowiedź na wybrany temat oraz nick z serwisu.

TEMATY

1. Wymyśl historyjkę związaną z przedmiotem,który chciałbyś wygrać.
2. Prześlij swoją propozycję na najdziwniejszą nagrodę.
3. Przedstaw pomysł na ciekawą reklamę dla serwisu giftsbox.

NAGRODY

Nagrodami w konkursie są 3 konta PLATINUM na okres 30 dni oraz 2x 10.000 punktów .
Trzy najlepsze zgłoszenia zostaną nagrodzone kontem PLATINUM, dwa pozostałe otrzymają po 10 tysięcy punktów.

Konkurs trwa do 14 grudnia 2014. Listę zwycięzców opublikujemy 15 grudnia 2014.