Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nagły spadek wizyt na blogu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Nagły spadek wizyt na blogu (/Temat-Nagly-spadek-wizyt-na-blogu-101441)



Nagły spadek wizyt na blogu - Story - 11-11-2014 20:14

Witam. Od ponad roku mam na blogspocie bloga którego używałem to zarabiania na PPI. Do minionego tygodnia było super, dużo wizyt, leady ładnie wchodziły ale od kilku dni zauważyłem nagły spadek wizyt. Co tam spadek, w ogóle nie ma żadnych wejść na stronę. Nie mam pojęcia co się dzieje, po wpisaniu site:nazwastrony blog jest, i wszystko co na nim też, a wejść nie ma. W statystykach na bloggerze nie uwzględniając moich wyświetleń od 7 listopada mam 0 wejść na stronę. Jakieś pomysły co może być przyczyną ?


RE: Nagły spadek wizyt na blogu - MaLiN - 12-11-2014 00:13

Może po prostu statystyki działają niepoprawnie?


RE: Nagły spadek wizyt na blogu - Qwik - 12-11-2014 00:15

Pewnie filtr.


RE: Nagły spadek wizyt na blogu - Story - 12-11-2014 07:08

MLN, statystyką jest dla mnie też brak leadów od tamtego momentu.
z tego co wiem Qwiku, filtra dostaję się za duplicate content albo dużo słów kluczowych w treści. Dlatego moim zdaniem to nie filtr :/


RE: Nagły spadek wizyt na blogu - Klin - 12-11-2014 17:43

Filtr możesz dostać za masę rzeczy... ktoś Ci naopowiadał głupot że możesz wyłapać go tylko za duplicate content i keyword density.


RE: Nagły spadek wizyt na blogu - Story - 12-11-2014 20:02

No tak, z tego co widzę, Klin, masz rację. Dzięki wszystkim, każdy ma reputa, a tobie Klin nie dam bo masz ładne 666 nie będę tego psuł Big Grin pozdrawiam Big Grin


Nagły spadek wizyt na blogu - surfer0700 - 12-11-2014 23:31

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.