Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opłaca się już wrzucać linki z Sub SMS na takiego FP ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Opłaca się już wrzucać linki z Sub SMS na takiego FP ? (/Temat-Oplaca-sie-juz-wrzucac-linki-z-Sub-SMS-na-takiego-FP-101440)



Opłaca się już wrzucać linki z Sub SMS na takiego FP ? - Story - 11-11-2014 19:56

Jak w temacie. Zdjęcie ze statystyk:
[Obrazek: nowyobrazmapybitowejbcqup.png]
FP reaktywowany wczoraj, całkiem jestem zadowolony z zainteresowania ale nie jestem pewien. Czy przyda się jeszcze poczekać > ?
Przeważający wiek lajkujących 13-17 Smile


RE: Opłaca się już wrzucać linki z Sub SMS na takiego FP ? - Oliwa98 - 11-11-2014 20:00

Nia zamazales nazwy strony w karcie


RE: Opłaca się już wrzucać linki z Sub SMS na takiego FP ? - Story - 11-11-2014 20:05

Wiem poprawka ;d


RE: Opłaca się już wrzucać linki z Sub SMS na takiego FP ? - Szaman1644 - 11-11-2014 20:25

Wydaje mi się, że można zaczynać. FP mały, ma teraz swój dobry czas, nieraz tak się dzieje, że jak nie postujesz, jest długa przerwa, to po niej staty wbijają do góry. Warto to wykorzystać, bo po tym okresie raczej pójdzie w dół i nic z tego nie wyciśniesz.


RE: Opłaca się już wrzucać linki z Sub SMS na takiego FP ? - Story - 11-11-2014 21:24

Okej, dzięki. Przez dzisiejszą noc pomyślę jaką ofertę najlepiej puścić i jutro zacznę powoli działać.


Opłaca się już wrzucać linki z Sub SMS na takiego FP ? - Admin - 12-11-2014 09:35

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Opłaca się już wrzucać linki z Sub SMS na takiego FP ? - prololex - 12-11-2014 23:09

Masz całkowity zasięg 4k i myślisz o zarabianiu? Rozbuduj fp lub stwórz sieć fanpagy i wtedy zadziałaj.