Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowe MLM inne niż wszystkie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowe MLM inne niż wszystkie (/Temat-Nowe-MLM-inne-niz-wszystkie-101418)

Strony: 1 2


Nowe MLM inne niż wszystkie - Placuuh - 11-11-2014 15:52

Witam, chciałbym przedstawić Wam nowe MLM.
Pozyskujemy klientów, którzy kupują roczne abonamenty na prywatne przychodnie. W cenie mamy lekarzy specjalistów oraz szeroką game badań. Ceny takich pakietów zaczynają się na 65zł kończą na 300zł.
Jeżeli dany klient kupi od Ciebie pakiet, masz od niego co miesięczny zysk. Buduję teraz strukturę odbywa się to inaczej niż zwykle. Zarobki są dobre, raz wykonana "praca" daje profit przez rok więc jest to opłacalne.

Ciężko to opisać w kilku zdaniach jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę napisać niżej . Pytania, opinie proszę pisać w temacie.


RE: Nowe MLM inne niż wszystkie - xardas1020 - 11-11-2014 23:07

inne MLN a takie samo jak wszystkie beka
szukanie facjat do struktury czyli takie samo badziewie jak i każde inne mln


RE: Nowe MLM inne niż wszystkie - lukasz2471 - 11-11-2014 23:09

MLM to gówno nie warte zachodu.


RE: Nowe MLM inne niż wszystkie - Placuuh - 11-11-2014 23:47

Tutaj nie jesteśmy w piramidzie, jeżeli jesteś lepszy niż osoba nad tobą lecisz do góry. Na nikogo nie ********** tylko sam na siebie.


RE: Nowe MLM inne niż wszystkie - MaLiN - 12-11-2014 00:08

(11-11-2014 23:07)xardas1020 napisał(a):  inne MLN a takie samo jak wszystkie beka
szukanie facjat do struktury czyli takie samo badziewie jak i każde inne mln

Nie pisz "MLN" bo źle mi się to z moim nickiem kojarzy Lol


RE: Nowe MLM inne niż wszystkie - Karczu - 12-11-2014 02:56

(12-11-2014 00:08)MLN napisał(a):  
(11-11-2014 23:07)xardas1020 napisał(a):  inne MLN a takie samo jak wszystkie beka
szukanie facjat do struktury czyli takie samo badziewie jak i każde inne mln

Nie pisz "MLN" bo źle mi się to z moim nickiem kojarzy Lol

Ja jak widzę Twój nick to cały czas mam pierwsze skojarzenie "MLM" i odruchowe wyrazy współczucia, po czym dopatruję się "MLN" i myśl "o, jednak normalny" Big Grin


RE: Nowe MLM inne niż wszystkie - MaLiN - 12-11-2014 04:13

Większość osób, która odpowiada mi w temacie, używa MLM zamiast właściwego nicku Jerk

Raczej o zmianę nicku ciężko będzie się doprosić...


RE: Nowe MLM inne niż wszystkie - xardas1020 - 12-11-2014 06:52

(11-11-2014 23:47)Placuuh napisał(a):  Tutaj nie jesteśmy w piramidzie, jeżeli jesteś lepszy niż osoba nad tobą lecisz do góry. Na nikogo nie ********** tylko sam na siebie.

nie piramida a jednak ktoś nad kimś jest i pod kimś więc jak by nie patrzeć struktura piramidy i bez gromadki poszukiwanych facjat nie zarobisz nic
skoro to takie szerokie możliwości to leć w pi.du z tego forum i nie podnoś nikomu ciśnienia


(12-11-2014 00:08)MLN napisał(a):  
(11-11-2014 23:07)xardas1020 napisał(a):  inne MLN a takie samo jak wszystkie beka
szukanie facjat do struktury czyli takie samo badziewie jak i każde inne mln

Nie pisz "MLN" bo źle mi się to z moim nickiem kojarzy Lol


wybacz, to wina Twojego niku i późnej pory


RE: Nowe MLM inne niż wszystkie - Placuuh - 12-11-2014 23:59

xardas1020 chyba na tym forum, w tym dziale przedstawiamy oferty gdzie można zarabiać. Tu można zarabiać jeżeli Cie to nie interesuje "to leć w pi.du" z tego tematu...


RE: Nowe MLM inne niż wszystkie - fato - 13-11-2014 00:22

każdy jest w jakiejś strukturze:

dyrektor- nauczyciel- uczeń
właściciel-dyrektor- kierowik-pracownik

wszędzie piramidy Smile

produkt produktem ale niestety wobecnych czasach tonący brzytwy się chwyta dopiero jak ....już zachoruje to wtedy staje na rzęsach,

z tego co obserwuje starsze osoby które maja czas biegać po specjalistach nie mają kasy na taki wydatek co miesiac 65-300 przy emeryturze 1100zł

młodzi wierza w swoją nieśmiertelność i zwykły lekarz z osiedlowej przychodni mu wystarczy

cześć osob pracyjacych korporacjach ma takie pakiety wykupione przez firmę

pomysł fajny bo przecież każdemu zależy na zdrowiu jednak wolalabym tą kasę odkłądać co miesiąc na konto