Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet (/Temat-Updated-v2-0-poradnik-ppi-ppa-zacznij-zarabiac-przez-internet-101406)



RE: [v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet - full2000 - 25-08-2018 10:57

Zaktualizowałem treść tego poradnika w związku z czym zapraszam do wrócenia się do pierwszego postu, niedługo zaktualizuję również wskazówki do ppi Smile


RE: [v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet - ArcaniA - 29-08-2018 11:30

Też macie strasznie niestabilną średnią wartość instalacji? Jednego dnia 180 instalacji daje 14$, drugiego 25$, a dzisiaj z rana 54 instalacje i tylko 3,60$. Wcześniej jeśli nic nie zmieniałem było bardzo stabilnie, niemal perfekcyjnie.


RE: [v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet - full2000 - 29-08-2018 13:55

(29-08-2018 11:30)ArcaniA napisał(a):  Też macie strasznie niestabilną średnią wartość instalacji? Jednego dnia 180 instalacji daje 14$, drugiego 25$, a dzisiaj z rana 54 instalacje i tylko 3,60$. Wcześniej jeśli nic nie zmieniałem było bardzo stabilnie, niemal perfekcyjnie.

Witaj @[ArcaniA],

patrz bardziej na instalacje niż na $ bo stawki są mocno zróżnicowane, poczekaj do wieczora ile bd. instalacji i sprawdź

u mnie troszkę stabilniej ale też są różnice. Jakby coś to możesz napisać do supportu na skype tj. cliqmedia Smile


RE: [v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet - full2000 - 30-08-2018 11:40

Uwaga! Zmiana, z racji tego, że niedługo aktualizuję wskazówki do ppi (poradnik), teraz otrzymają go tylko i wyłącznie osoby z zebranym min. choć 1 leadem! Ma to na celu ograniczenie nieaktywnych kont i tych zakładanych tylko dla samego poradnika. Od teraz nowe wskazówki są udostępniane w formie linku do mojej zabezpieczonej hasłem strony. PIN otrzymają tylko i wyłącznie osoby z 1+ leadem! Proszę by nie pisać po samej, pustej rejestracji. Dziękuję i pozdrawiam Smile

@edit: Jeszcze na temat serwisów podobnych do tego, na którym opiera się ten poradnik, czyli cinstaller

Jak wiadomo pib od jakiegoś (całkiem długiego) czasu nie płaci. Już długi czas polecałem zmianę na cinstaller i to dość dobitnie. Skończyłem z pib wtedy kiedy tylko dowiedziałem się, że mają duży związek z Rumunią etc., pewne rzeczy da się wydedukować. Już kilka dobrych lat promuję cinstaller, do znudzenia o nich pisałem, bo w jakimś stopniu znam admina + nie padli tyle lat i nic nie zapowiada się na upadek, wręcz przeciwnie. Solidność przede wszystkim.

Próbuję tutaj dotrzeć do webmasterów korzystających z platform ppi innych, niż moje ulubione i sprawdzone cinstaller Smile

Np. jaki serwis "subowy" czy już nawet sieć ppi wytrzymały tak długo? No i właśnie...
Moim zdaniem nadal warto "uderzyć" w cinstaller ale w długoterminowej perspektywie a nie dorób dolara od zaraz.


RE: [Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet - Aroonia93 - 12-11-2018 18:20

temat nadal aktualny ? ma ktos poradniki ? mozna pw ?