Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet (/Temat-Updated-v2-0-poradnik-ppi-ppa-zacznij-zarabiac-przez-internet-101406)



RE: Poradnik PPI/PPA - Zacznij zarabiać przez Internet, buduj zaplecze! [UPDATED 25.07] - Incognito8 - 25-07-2015 18:19

(25-07-2015 16:36)full2000 napisał(a):  
Moje przykładowe statystyki z przykładowego tygodnia w NetCashRevenue Smile

[Obrazek: goschz.jpg]
Jak widać poradnik nadal działa.

Tylko ty masz sporą ilość refów które rzeczywiscie w takiej ilosci daja zysk, PPI to takie pod spam na latwizne dla kazdego, spam komentarze yt, fake filmiki, itp ale jesli ktos rzeczywiscie potrafi zrobic profesjonalnego bloga, odziac go w porzadna szate graficzna budzaca zaufanie i opisze oraz zastosuje sie screen z proofem, filmik i live chat z boku strony gdzie boty same ze soba rozmawiaja, czy to dziala? oh tak dziala znakomicie to w PPA lepiej z pewnoscia wyjdzie a dla prawdziwych profesjonalistow ktorzy juz zajmuja sie "bank hard", bynajmniej tyle wynosze po 3 latach siedzenia w PPA, CPA, PPI, PPD, PPS i innych popularnych modelach.

Ogolnie + za poradnik i rozwijaj go Wink

edit. moja najwieksza zmora w PPI zawsze aktualizacje przegladarek, kiedys tez udawalo mi sie po 7$ dziennie nawet to ktoregos dnia wlaczam PC, aktualizacja firefoxa, leady spadly, sam sprawdzam i co jest? sama przegladarka ostrzega co jest pobierane, a na laptopie firmowy AVG krzyczal przy pobraniu pliku na dysk lub tymbardziej odpaleniu go, postanowilem wiecej pracy wlozyc, nie na szybko, nie na ilosc a na jakosc w PPA i 30$ dziennie utrzymac idzie a sa 3 razy lepsi Smile


RE: Poradnik PPI/PPA - Zacznij zarabiać przez Internet, buduj zaplecze! [UPDATED 25.07] - Frix93 - 25-07-2015 18:46

Jak rozumiem lepiej domena .com niż .pl ? Czy ktoś zarabiał na darmowym blogu ?


RE: Poradnik PPI/PPA - Zacznij zarabiać przez Internet! [UPDATED 25.07] - full2000 - 25-07-2015 21:16

@[Frix93] oczywiście np. ja mam kilka blogów na blogspocie i kilka własnościowych. Domena lepiej .com


RE: Poradnik PPI/PPA - Zacznij zarabiać przez Internet! [UPDATED 25.07] - jnna - 25-07-2015 23:18

Pytanie z trochę innej strony- czy ktoś z Was bawił się w owijanie swoich lub dowolnych exe w ich installery? Mój anytwirus szaleje strasznie (dużo bardziej niż przy h@ckach) i zaczynam się zastanawiać, czy ktokolwiek się na to złapie... Macie jakieś doświadczenie w tej kwestii?


RE: Poradnik PPI/PPA - Zacznij zarabiać przez Internet! [UPDATED 25.07] - full2000 - 25-07-2015 23:54

(25-07-2015 18:19)Incognito8 napisał(a):  
(25-07-2015 16:36)full2000 napisał(a):  
Moje przykładowe statystyki z przykładowego tygodnia w NetCashRevenue Smile

[Obrazek: goschz.jpg]
Jak widać poradnik nadal działa.

Tylko ty masz sporą ilość refów które rzeczywiscie w takiej ilosci daja zysk, PPI to takie pod spam na latwizne dla kazdego, spam komentarze yt, fake filmiki, itp ale jesli ktos rzeczywiscie potrafi zrobic profesjonalnego bloga, odziac go w porzadna szate graficzna budzaca zaufanie i opisze oraz zastosuje sie screen z proofem, filmik i live chat z boku strony gdzie boty same ze soba rozmawiaja, czy to dziala? oh tak dziala znakomicie to w PPA lepiej z pewnoscia wyjdzie a dla prawdziwych profesjonalistow ktorzy juz zajmuja sie "bank hard", bynajmniej tyle wynosze po 3 latach siedzenia w PPA, CPA, PPI, PPD, PPS i innych popularnych modelach.

Ogolnie + za poradnik i rozwijaj go Wink

edit. moja najwieksza zmora w PPI zawsze aktualizacje przegladarek, kiedys tez udawalo mi sie po 7$ dziennie nawet to ktoregos dnia wlaczam PC, aktualizacja firefoxa, leady spadly, sam sprawdzam i co jest? sama przegladarka ostrzega co jest pobierane, a na laptopie firmowy AVG krzyczal przy pobraniu pliku na dysk lub tymbardziej odpaleniu go, postanowilem wiecej pracy wlozyc, nie na szybko, nie na ilosc a na jakosc w PPA i 30$ dziennie utrzymac idzie a sa 3 razy lepsi Smile

@[Incognito8]
Dla sprostowania - te zarobki nie dotyczą refów bo są zliczane w oddzielnej statystyce (w ncr tj. Rubryka Referrals),
screen przedstawia zarobki wyłącznie z mojego zaplecza z tygodnia, reszta tego co napisałeś się nawet zgadza.Smile



RE: Poradnik PPI/PPA - Zacznij zarabiać przez Internet! [UPDATED 25.07] - full2000 - 27-07-2015 16:43

Uwaga!
Jeżeli ktoś chce za darmo własny hosting pod blogi i zarabia w Netcashrevenue to przypominam,
że jest taka możliwość skorzystania http://zarabiam.com/Temat-Darmowy-hosting-od-NetCashRevenue-com-110077

a tutaj małe foto dla motywacji http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pos=-8163


RE: Poradnik PPI/PPA - Zacznij zarabiać przez Internet! [UPDATED 25.07] - Ratchet - 27-07-2015 22:24

Tak się zastanawiam, zamiast szukać serwisów PPI, które oferują najwyższe stawki, może lepiej poszukać takich, które mają najwyższą konwersję? 5% w PPI to naprawdę mało. Istniał kiedyś taki serwis RevenYou.com, w sumie strona dalej istnieje, ale nie wiem czy płacą, bo przez pewien czas mieli z tym problemy (nie wiem czy nie chodziło o problemy z PayPalem), w każdym razie w czasach gdy płacili to na screenach z zarobkami, wrzucanymi przez osoby tam zarabiające, można było zobaczyć konwersję na poziomie 40 do 50%.

Wydaje mi się, że te installery z Netcashrevenue są słabo zabezpieczone przed antywirusami, bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że w innym serwisie mogła być tak wysoka konwersja?


RE: Poradnik PPI/PPA - Zacznij zarabiać przez Internet! [UPDATED 25.07] - full2000 - 28-07-2015 13:48

(27-07-2015 22:24)Ratchet napisał(a):  Tak się zastanawiam, zamiast szukać serwisów PPI, które oferują najwyższe stawki, może lepiej poszukać takich, które mają najwyższą konwersję? 5% w PPI to naprawdę mało. Istniał kiedyś taki serwis RevenYou.com, w sumie strona dalej istnieje, ale nie wiem czy płacą, bo przez pewien czas mieli z tym problemy (nie wiem czy nie chodziło o problemy z PayPalem), w każdym razie w czasach gdy płacili to na screenach z zarobkami, wrzucanymi przez osoby tam zarabiające, można było zobaczyć konwersję na poziomie 40 do 50%.

Wydaje mi się, że te installery z Netcashrevenue są słabo zabezpieczone przed antywirusami, bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że w innym serwisie mogła być tak wysoka konwersja?

RevenYou już chyba nie płaci ale nie jestem na 100% pewny, jeżeli się mylę - proszę mnie poprawić.

Według supportu CI lepiej konwertuje od NCR - http://zarabiam.com/Temat-CInstaller-117857


RE: Poradnik PPI/PPA - Zacznij zarabiać przez Internet! [UPDATED 25.07] - full2000 - 02-08-2015 21:25

Uwaga! Bo coraz wiecej dostaje pytan na ktore z powodzeniem odpowie wam support serwisów ppi.Smile
Support CInstaller/NetCashRevenue nie gryzie! Warto w razie watpliwosci, pytań kontaktowac sie z supportem, sa friendly i zazwyczaj mówią po polsku. Takze w sprawie platnosci warto pamietac - CInstaller placi od 1$ minimum na Paypal - musicie wejsc do Reports a potem do Payouts to me i tam pojawia się przycisk request payment jesli uzbieracie zadeklarowane minimum do wyplaty. Natomiast NetcashRevenue placi po wyslaniu ticketa.


RE: Poradnik PPI/PPA - Zacznij zarabiać przez Internet! [UPDATED 25.07] - czonczuch - 06-08-2015 00:43

Niby wszystko fajnie, poradnik jak najbardziej mi się przydał! Przed 2015 spamowałem skradzionymi filmami aż miło ~100 na dzień. Prawie wszystkie stały dobrych pare tygodni. Powróciłem do interesu i co? I wrzucam lada 5 filmów, 15 minut i bam, flagi na twarz - zbanowane konto.
Macie jakieś pomysły jak tego uniknąć?