Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet (/Temat-Updated-v2-0-poradnik-ppi-ppa-zacznij-zarabiac-przez-internet-101406)



RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - stalker84 - 22-04-2015 23:17

Ciekawie to wyglada. Dobry poradnik. + daje Smile

Spróbowałem, pospamowałem trochę, ale hmm. Albo mi się zdaje albo ta strona mi nie nabija...
Na bit.ly i adf.ly liczniki sie nabijaja, dawalem nawet link znajomemu, zeby sprawdzil i wlaczyl installer i nic... Co takiego robię źle ? Wink


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - gix2evr - 07-05-2015 16:57

Spróbuję szczęścia Big Grin


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 17-05-2015 11:39

Długo nie wstawiałem potwierdzeń z wypłatami, pojawiły się wśród was wątpliwości czy serwisy nadal płacą, czy zarabianie na ppi jest wciąż opłacalne.
Co do tego drugiego nie słyszałem nigdy głupszego pytania. Zatem dla jasności:
[Obrazek: 1lmt51.jpg]
Trochę się tego nazbierało jak widać nie są to duże kwoty ale przy dobrym kursie dolara po przeliczeniu na PLNy daje to zawsze kilka dobrych stówek.
Część wypłat jest z automatu, część jest zlecana manualnie. Więc dla jasności moi drodzy CliqMedia to NetCashRevenue a MediaS to PerInstallBucks.

Jest jeszcze transza drobniejszych wypłat których tutaj nie wstawiałem. Każdy sam może sobie ocenić czy się opłaca zarabiać. Nie mentoruję z tego względu że ludziom wiecznie coś nie pasowało zresztą nie ukrywam że teraz i tak nie mam czasu bo pracuję 3-zmianowo na etacie do tego dochodzi zarabianie przez internet. GL & HF!


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - VoreCC - 17-05-2015 12:09

@[full2000] Mam pytanie, bo wypadłem trochę z branży- który serwis pozwala na promowanie samego instalatora, bez pobierania z ich serwera? Kiedyś było ich dużo, teraz nie wiem. Chodzi o to żeby plik instalacyjny można było uploadować na własny serwer czy torrent.


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 17-05-2015 12:24

@[VoreCC] napisz na skype do cliqmedia Smile


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - macek96 - 17-05-2015 13:07

Napisałem Na PW liczę na szybką odp Smile


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - fulltime - 17-05-2015 16:35

netcashrevenue, poszło z reflinka


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - connectov - 18-05-2015 14:51

Jaki serwis ppi polecisz?


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 18-05-2015 15:19

(18-05-2015 14:51)connectov napisał(a):  Jaki serwis ppi polecisz?

NetCashRevenue Smile


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - zkr94 - 18-05-2015 16:30

Trzeba wypróbować Big Grin