Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet (/Temat-Updated-v2-0-poradnik-ppi-ppa-zacznij-zarabiac-przez-internet-101406)



RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 23-03-2015 12:51

[Obrazek: vitfun.jpg]


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 25-03-2015 10:08

Wzrost stawek (m.in. dla USA $1.60)
[Obrazek: 8xnu4g.jpg]
Admin wspomniał też o wypłatach
docierających w ciągu 2 godzin.


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - roonek1 - 25-03-2015 11:34

Kurde, a u mnie nadal ten sam problem, który omawiałem kilka postów wcześniej. Jak pobieram plik z perinstallbucks.com to pobiera mi plik o nazwie "Installer....". Chciałbym się pobawić w PPI, ale jestem pewny, że z takimi nazwami plików konwersja będzie zerowa...


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - milosz998 - 26-03-2015 18:01

@full2000
na jakim serwisie zarabiasz, jakim cudem tak szybko zbierasz hajs i czy pomożesz uzbierać chociaż 50 $ do końca nastepnęgo tygodnia w zamian za refflink?


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 26-03-2015 18:33

(26-03-2015 18:01)milosz998 napisał(a):  @full2000
na jakim serwisie zarabiasz, jakim cudem tak szybko zbierasz hajs i czy pomożesz uzbierać chociaż 50 $ do końca nastepnęgo tygodnia w zamian za refflink?

Jakim cudem? Regularna praca = hajs.
W ppi zarabiam na PIB oraz NetCashRevenue
Nie daję żadnej gwarancji że do końca tygodnia zarobisz 50 baksów bo nie jestem wróżbitą maciejem... Smile


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - 4Colors - 26-03-2015 18:56

(25-03-2015 11:34)roonek1 napisał(a):  Kurde, a u mnie nadal ten sam problem, który omawiałem kilka postów wcześniej. Jak pobieram plik z perinstallbucks.com to pobiera mi plik o nazwie "Installer....". Chciałbym się pobawić w PPI, ale jestem pewny, że z takimi nazwami plików konwersja będzie zerowa...

Uwierz mi, że na pliku z nazwą "Installer..." zarobiłem więcej niż powiedzmy na nazwie "Majnkraft Hack". Sam nie wiem dlaczego, ale tak się to u mnie prezentuje impreza


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - Voldir - 26-03-2015 18:56

Wybacz @[full2000] za tą reklamę ale widzę że coraz więcej osób chciało by zacząć działać na PPI a do działu sprzedaży nie zaglądają. Mam do sprzedania konto na PerInstallBucks z saldem 12.74$ a sprzedam za 25 zł. Zyskujecie prawie 20 zł na samym zakupie a do wypłaty brakuje Wam tylko 7.26$. To taka motywacja na start już z pewną kwotą na koncie dla Was. Ja już na PPI nie zarabiam a nie chce żeby konto poszło na zmarnowanie i porosło mchem Smile Ktoś zainteresowany? Walcie na PW Smile


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - thc19905 - 27-03-2015 12:55

graty


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - 4Colors - 27-03-2015 16:26

Mam trochę dziwne pytanie, może ktoś też się nad tym zastanawiał. Czy jeśli np. Poproszę Administratora, aby przelał środki na inne konto na PiB to zrobi to?
Pytam, bo zastanawiam się nad kupnem ;D


RE: Mini Poradnik PPI [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - broofie - 27-03-2015 16:31

To nie lepiej spytac admina PIB? W koncu to jego serwis i to on wie co jest zabronione a co nie.