Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet (/Temat-Updated-v2-0-poradnik-ppi-ppa-zacznij-zarabiac-przez-internet-101406)



RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - adios123 - 07-02-2015 11:42

no tragedia, shorte, pib, nie wiem co sie dzieje
niech tylko gorzej nie bedzie!!!


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - Snaggy - 07-02-2015 13:31

Chciałbym to przetestować, ale niestety nie działa zmiana nazwy pliku, pozostaje czekać.
Możecie mi powiedzieć jaką macie mniej więcej install ratio?


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 07-02-2015 13:33

UP. Działa przecież normalnie zmiana nazwy pliku. Są nowe linki.


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - aero2 - 07-02-2015 13:35

(06-02-2015 18:22)mario22455 napisał(a):  Znacie jakiś serwis podobny do PIB? Przez te stawki mam ochotę odejść bo będę tracić kilka $ dziennie przez to..
Polecam http://zarabiam.com/Temat-NetCashRevenue-com-PPI-monetyzuj-ruch-media-i-download-100201


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 08-02-2015 08:38

I jak tam u was? Bo widzę po statach refów że wszystko wraca do normyBig Grin.

U mnie wczoraj konwersja normalna (dniówka wyrobiona). Boli tylko ten spadek stawek.


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - mario22455 - 08-02-2015 10:05

Niby jest okej ale nazwy nadal się nie zmieniają... Gdyby nie te nazwy konwersja byłaby o wiele wiele większa. Ze statystyk linków wynika że na 1000 pobrań jest z 50 instalacji... Pozostaje tylko czekać bo odpisali że starają się to naprawić ale na razie to niezależne od nich.

Łapcie staty... Tak jak mówię, gdyby nie nazwy to zarobki wzrosłyby o 100% no ale cóż nie będę zmieniał serwisu bo mimo tego jest najlepszy na rynku.

[Obrazek: 11azxhw.jpg]


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 08-02-2015 11:02

(08-02-2015 10:05)mario22455 napisał(a):  Niby jest okej ale nazwy nadal się nie zmieniają... Gdyby nie te nazwy konwersja byłaby o wiele wiele większa. Ze statystyk linków wynika że na 1000 pobrań jest z 50 instalacji... Pozostaje tylko czekać bo odpisali że starają się to naprawić ale na razie to niezależne od nich.

Łapcie staty... Tak jak mówię, gdyby nie nazwy to zarobki wzrosłyby o 100% no ale cóż nie będę zmieniał serwisu bo mimo tego jest najlepszy na rynku.

[Obrazek: 11azxhw.jpg]

Problem w tym że u niektórych działają nazwy normalnie a u innych nie. Np. u mnie wszystko działa ok a wczoraj pisał ref że mu nie zmienia nazw plików. Myślę że to tylko kwestia czasu kiedy wszystko zostanie naprawione w 100%. Również pozostaję przy PIB puki jeszcze można sporo z tego serwisu wyciągnąćSmile Pozdrawiam


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - mario22455 - 08-02-2015 11:35

To czy nazwa się zmienia zależy od przeglądarki, niektóre po prostu na razie to blokują. Co dziwne gdy testowałem NetCashRenevue to nazwa się zmienia ale nie mam zamiaru zmieniać kilkuset linków by przez chwilę mieć kilka $ więcej a poza tym stawki są tam tragiczne..

Tutaj odpowiedź od PIB z 6 lutego.
[Obrazek: 33caoh3.jpg]

Mówią że nie działa tylko na Chrome lecz ja sprawdzałem i nie działa również na Operze. Piszcie jak wygląda u was sytuacja.

Aaa i swoją droga to szukam kogoś kto pokaże jakieś podstawy szukania nisz. PW.


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - Knedel666 - 08-02-2015 19:57

Zarejestrowany z refa możesz wysłać mi te nisze ?


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 08-02-2015 19:59

(08-02-2015 19:57)Knedel666 napisał(a):  Zarejestrowany z refa możesz wysłać mi te nisze ?

Włącz możliwość wysyłania do ciebie prywatnych wiadomości.