Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet (/Temat-Updated-v2-0-poradnik-ppi-ppa-zacznij-zarabiac-przez-internet-101406)



RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 31-01-2015 16:00

(31-01-2015 09:34)draksone napisał(a):  Warto używać skracaczy ?? Jak używam goo.gl to wyskakuje informacja o przekierowaniu,bez skracacza nie ma takiej informacji,od razu przejście do strony.Tylko czy to nie skróci żywotności moich filmów ? :/

Co do skracaczy to mogę polecić jedynie bit laya. goo gl jest google'owski więc dla mnie odpada. Na adf ly dostałem bana a o shorte nie mam zdania bo nie chcę drugi raz podobnej sytuacji. Temat stos. skracaczy do konwersji był wielokrotnie poruszany na forum wystarczy poszukać. Uważam że to każdego indywidualny wybór.


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - Assasinoo - 31-01-2015 16:32

Trochę słaba konwersja, na kilkaset wizyt mam 8 leadów z Polski Big Grin


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 31-01-2015 16:39

(31-01-2015 16:32)Assasinoo napisał(a):  Trochę słaba konwersja, na kilkaset wizyt mam 8 leadów z Polski Big Grin

Najwidoczniej masz słabe źródło trafficu.


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - Assasinoo - 31-01-2015 17:00

Jest 1$! Źródło moim zdaniem ok, ale ludzie boją się wirusów.


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 31-01-2015 17:02

(31-01-2015 17:00)Assasinoo napisał(a):  Jest 1$! Źródło moim zdaniem ok, ale ludzie boją się wirusów.

Jak to kiedyś napisał @[entreri1pl] taka natura zarabiania na ppi.
Zawsze możesz dodać info że to prawdopodobnie 'fake alarm'Smile


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - Assasinoo - 31-01-2015 17:12

Sorki, że nie z reffa ale konto u nich miałem już wcześniej, a po przeczytaniu Twoich tematów zdecydowałem dopiero potestować ich Smile Jeszcze tylko 19$ do wypłaty ^^


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 31-01-2015 17:17

(31-01-2015 17:12)Assasinoo napisał(a):  Sorki, że nie z reffa ale konto u nich miałem już wcześniej, a po przeczytaniu Twoich tematów zdecydowałem dopiero potestować ich Smile Jeszcze tylko 19$ do wypłaty ^^

Nie szkodzi ale zawsze jak chcesz możesz napisać do supportu([email protected]) żeby Cię pode mnie podpięli (mój nick Kali92)
wiele osób tak robiło i nie było żadnych problemówSmile. Admin PIB jest bardzo przyjazdy i słucha userów. Pozdrawiam


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - Assasinoo - 31-01-2015 17:24

Napisałem łamaną angielszczyzną(translator), chyba zrozumie Big Grin


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - Kasjer - 31-01-2015 18:34

I jest 1 instalacja!! Szkoda że to rusek za którego miałem 0,05$ ale cóż, liczy się symbolika. impreza
I takie pytanko do osób które mają już jakieś doświadczenie - dam rade wyciągnąć z PIB (skupiając się przez 2 pierwsze dni na youtube, a później inwestując czas w blog) około 100$ do +- 12 lutego? ^^


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - Max998 - 31-01-2015 19:29

A to pobiera się za darmo czy tez trzeba wykonać ofertę?
Interesujące, chyba zyskasz refa. Smile