Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet (/Temat-Updated-v2-0-poradnik-ppi-ppa-zacznij-zarabiac-przez-internet-101406)



RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 25-01-2015 22:14

Mi tam normalnie liczy...
[Obrazek: ppi.jpg]
jeszcze nie ma końca dnia a już prawie 2 dyszki wpadło


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - 4Colors - 25-01-2015 22:27

U mnie także normalnie - 1.31$
A takie pytanko, wiadomo kiedy te lepsze statystyki będą?


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - entreri1pl - 26-01-2015 08:03

e sry za poprzednie głupie pytanie, nie miałem dostępu do swojego kompa aby sprawdzić dokładnie o co chodzi.
Po prostu youtube z dnia na dzień skasował mi 80% filmów.... i jestem teraz w tzw ciemnej pi....


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 26-01-2015 11:13

Jak już tak się żalimy to ja też się pożalę. Adf ly zbanowało mi konto do którego miałem podpiętą większość linków z ppi.
Wszystkie linki wygasły. Życie co chwile rzuca jakieś kłody pod nogi ale damy radęRolleyesHuh


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - draksone - 26-01-2015 15:51

250 instalacji i masz 3$ ?! Masakra
Ja przy 12 instalacjach mam prawie dolara.
Co do tych Stanów to tylko chwyt.Żeby złapać ich na pobraniu trzeba mieć niezłe szczęście....


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - danieq - 26-01-2015 23:04

Wystarczy kierować nisze pod gry w jakie grają gracze z USA, Call of Duty, Batttlefieldy i takie tam


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 26-01-2015 23:50

(26-01-2015 15:51)draksone napisał(a):  250 instalacji i masz 3$ ?! Masakra
Ja przy 12 instalacjach mam prawie dolara.
Co do tych Stanów to tylko chwyt.Żeby złapać ich na pobraniu trzeba mieć niezłe szczęście....

Zapewne chodzi ci o screena którego wstawiłem. Jak byś nie zauważył te instalacje pochodzą od refów z których jest 10% zarobkówSmile

Edit: Zarobki z całego dnia to 'Revenue'


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - draksone - 30-01-2015 14:55

A no to mnie uspokoiłeś w takim razie :]


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - full2000 - 31-01-2015 00:04

Wracam z pracy a tu taka fajna dotacja od PIB:
[Obrazek: 6qsbv3.jpg]
Jutro zostanę w domu więc wezmę się za prace związane z PPI bo nie ukrywam że ostatnio zaniedbałem.
W lutym mam urodziny to planuję założenie dziennikaSmile Puki co życzę wszystkim powodzenia!


RE: Mini Poradnik Ppi [Zacznij Zarabiać Przez Internet] - draksone - 31-01-2015 09:34

Warto używać skracaczy ?? Jak używam goo.gl to wyskakuje informacja o przekierowaniu,bez skracacza nie ma takiej informacji,od razu przejście do strony.Tylko czy to nie skróci żywotności moich filmów ? :/