Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet (/Temat-Updated-v2-0-poradnik-ppi-ppa-zacznij-zarabiac-przez-internet-101406)



RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - entreri1pl - 25-01-2015 11:33

hunterpl444
Fakt każdemu wyskoczy komunikat o wirusie lecz jest parę tików aby to uwiarygodnić:
-uprzedź od razu "klienta" że może mu wyskoczyć komunikat o wirusie- że jest to błąd, że twój hack musi ingerować w działanie czegoś tam (zależy co to za hack/program) i stąd komunikat o virusie itp.
-możesz dorzucić na bloga jakiś ładny obrazek "100% clean" "no Virus" itp. (w sieci jest mnustwo takich obrazków )
-dodaj pare komentarzy do posta czy miejsca gdzie promujesz swój produkt w stylu "wyskczył mi na poczatku komunikat o virusie-ale zaryzykowałem i teraz mam super działającego hacka ! i wszystko jest ok! "

Oczywiście będzie dużo osób co i tak nie pobierze, ale te zabiegi podniosą Ci lekko konwersje.
Smile


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - mario22455 - 25-01-2015 13:30

PIB zmienił serwery i jest chyba jakiś błąd bo przy "direct download" wyświetla się strona general landing page...

@Napisałem do nich maila bo konwersja jest tragiczna... O tej godzinie powinienem mieć ~50 pobrań a jest 15...


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - full2000 - 25-01-2015 14:20

Jak ogólne LP się wyświetla(cechuje się dobrą konwersją) to nie ma wielkiej tragediiSmile zmiana serwerów skutkuje mniejszą wykrywalnością "wirusów".


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - mario22455 - 25-01-2015 14:30

Odpisali mi dosłownie po minucie z informacją że spadek konwersji dzisiejszej to nocny problem z instalatorem, stronę zmienili żeby było mniej wirusów a zamiast "Direct download" teraz zawsze będzie landing page co podobno zwiększy nam konwersję.


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - VoreCC - 25-01-2015 15:59

Taka mała motywacja ode mnie z czasów świetności na scenie PPI Wink Teraz robię miejsce dla was.

[Obrazek: lNpoBak.png]


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - 4Colors - 25-01-2015 16:07

(25-01-2015 15:59)VoreCC napisał(a):  Taka mała motywacja ode mnie z czasów świetności na scenie PPI Wink Teraz robię miejsce dla was.

[Obrazek: lNpoBak.png]

To z filmików na Youtube? Czy jakaś unikatowa nisza? Rolleyes


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - VoreCC - 25-01-2015 16:10

Miałem film z Clash of Clans Hack na 1 miejscu na YouTube


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - mario22455 - 25-01-2015 16:48

[Obrazek: v4nt4w.jpg]

To ja też pomotywuję Big Grin


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - draksone - 25-01-2015 17:12

Za pobranie ze Stanów Zjednoczonych widocznie pobiera im jakieś opłaty skoro na tyle leadów znikoma ilość Amerykańców :/


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - entreri1pl - 25-01-2015 18:53

Yo, tez macie dzisiaj taki problem z konwersja ???
masakra dzisiaj jest- niby wejscia na bloga sa w normie a dopiero 6 leadow .... gdzie normalnie by bylo z 35 ...