Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet (/Temat-Updated-v2-0-poradnik-ppi-ppa-zacznij-zarabiac-przez-internet-101406)



RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - cuncilgnu - 05-01-2015 20:37

Witam mam pytanie lepiej skopiować treść bloga od kogoś (wtedy wygląda wiarygodnie) czy napisać własną i przetłumaczyć w google translate?
Chodzi mi które dostaje lepszą pozycje w google.


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - full2000 - 06-01-2015 10:52

(05-01-2015 20:37)cuncilgnu napisał(a):  Witam mam pytanie lepiej skopiować treść bloga od kogoś (wtedy wygląda wiarygodnie) czy napisać własną i przetłumaczyć w google translate?
Chodzi mi które dostaje lepszą pozycje w google.

Napisać własnąHuh


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - znanonim - 08-01-2015 12:55

Bardzo dobry artykuł. Swoją drogą, PPI to bardzo ciekawa alternatywa dla PPA i Sub SMS, bo nie naciągamy ludzi.

Ogólnie od jakiegoś czasu zastanawiałem się, co tak naprawdę instalują ludzie na swoich komputerach? Bo ktoś pobiera .exe i musi go zainstalować... Tylko co się dzieje dalej z jego komputerem jak już to zainstaluje? Dlaczego PP ma z tego taki duży zysk, że może pozwolić sobie na takie stawki?
Ps, jeśli to pytanie już gdzieś padło i jest odpowiedź, to przepraszam, ale nie mogłem znaleźć...


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - aero2 - 08-01-2015 13:00

@[znanonim]
http://zarabiam.com/Temat-PPI-Co-tak-naprawde-jest-pobierane-93005


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - Voldir - 08-01-2015 19:01

Możecie mi powiedzieć co to jest? Nie promowałem żadnego pliku o takiej nazwie Rolleyes

[Obrazek: K2XiAp3.png]


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - 4Colors - 08-01-2015 20:56

(08-01-2015 19:01)Voldir napisał(a):  Możecie mi powiedzieć co to jest? Nie promowałem żadnego pliku o takiej nazwie Rolleyes

[Obrazek: K2XiAp3.png]

Mam identycznie, pobrania z plików: 11 oraz damnvid Angry
Całe szczęście pliki pobiera normalnie...


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - Voldir - 08-01-2015 22:06

Nie wiem o co kaman Undecided


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - aero2 - 08-01-2015 22:35

Coś się PIB sypie, takich błędów nie ujrzysz w NCR.


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - full2000 - 09-01-2015 12:24

aero a skąd ta pewność?
------------------------------------------------------------------
Na oficjalnej stronie PerInstallBucks pojawiła się stosowna informacja:
"We had some issues with installer, all has been fixed and works properly now, we are really sorry for that."
------------------------------------------------------------------
Wygląda na to że niebawem wszystko wróci do normyHuh. Życzę wszystkim wysokich zarobków!Smile


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - 4Colors - 09-01-2015 17:19

(09-01-2015 12:24)full2000 napisał(a):  aero a skąd ta pewność?
------------------------------------------------------------------
Na oficjalnej stronie PerInstallBucks pojawiła się stosowna informacja:
"We had some issues with installer, all has been fixed and works properly now, we are really sorry for that."
------------------------------------------------------------------
Wygląda na to że niebawem wszystko wróci do normyHuh. Życzę wszystkim wysokich zarobków!Smile
No, ale zarobki poleciały... Mam nadzieję, że zaległe leady zaliczą...