Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet (/Temat-Updated-v2-0-poradnik-ppi-ppa-zacznij-zarabiac-przez-internet-101406)



RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - viper2013 - 30-12-2014 19:55

rejestrowałek sie juz na inny e-mail i inną nazwe użytkownika ale to samo jest


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - Voldir - 30-12-2014 22:48

Miałem to samo. Próbowałem wszystkich kombinacji nicków i wszystkie niby zajęte. W końcu zarejestrowałem się na fonie. Tylko że ja już kiedyś miałem konto ale hasła nie pamiętałem. Nie wiem czy zmiana IP by nie pomogła. Ściągnij sobie HideIP albo CyberGhosta i spróbuj zrobić konto wtedy.


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - full2000 - 31-12-2014 10:32

(30-12-2014 19:55)viper2013 napisał(a):  rejestrowałek sie juz na inny e-mail i inną nazwe użytkownika ale to samo jest

W takim razie nie pozostaje Ci nic innego jak skontaktowanie się z supportem PIB.


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - viper2013 - 31-12-2014 10:37

Pisałem do nich i odpisali mi że posiadam juz konto
problem rozwiązany przypomniałem sobie hasło


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - brac193 - 02-01-2015 16:37

jak kręcicie filmiki? W sensie pokazujecie jakieś wymyślone działanie hacków? Czy kopiujecie? Tongue


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - full2000 - 02-01-2015 16:43

To już jest indywidualna kwestia. Ja kopiuję bo nie mam czasu na kręcenie bandicamem.


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - viper2013 - 02-01-2015 20:08

Ja jak nakręciłem bandicamem to po jednym dniu mi film zablokowali wiecie może dlaczego?


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - amcin - 03-01-2015 01:42

Drogi autorze, jestem Twoim polecającym od jakiegoś czasu ale jakoś nie miałem czasu nic robić. Mogę dostać nisze na PW? Z góry dzięki.
Chciałem spróbować co to za sposób i wysłałem może 5 komentarzy i na następny dzień wchodzę na konto a tam 2 pobrania. Dziś rano zrobię bloga i wyśle jakieś filmiki, zobaczymy czy coś pobiorą. Big Grin


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - Voldir - 03-01-2015 01:48

(02-01-2015 20:08)viper2013 napisał(a):  Ja jak nakręciłem bandicamem to po jednym dniu mi film zablokowali wiecie może dlaczego?

PPI to jest fake content, nie groźny ale jest. Ktoś Ci oflagował filmik i YT Ci się dobrał do dupska Big Grin ehehe

Zdarza się i to nawet dość często jak jakiś wkurwio** gość pobierze i zainstaluje jakieś adware, zamiast tego co promowałeś Smile


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - aero2 - 03-01-2015 01:59

Niech ktoś pobierze plik .exe z PIB i wrzuci tu link ze skanu.
https://www.virustotal.com/

Na NCR wykrywa mi teraz 17 antywirusów, a gdy startowałem wykrywało tylko 1.

Jak tak ma być w każdym PPI to ja dziękuje taką robotę, tylko wyzwiska lecą że wirusy człowiek śle.