Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet (/Temat-Updated-v2-0-poradnik-ppi-ppa-zacznij-zarabiac-przez-internet-101406)



RE: Mini poradnik PPI - Por2010 - 11-11-2014 17:14

moim zdaniem ppa bardziej opłacalne,ale leci + za napisanie poradnika


RE: Mini poradnik PPI - Pawel Szamotulski - 11-11-2014 17:50

Czegoś takiego szukałem. Dzięki ;-) Leci plusik.

Piszecie o opłacalności a nikt nie pisze o moralności. Przecież na dobrą sprawę PPA to w pewnym sensie okradanie naiwnych, a PPI to tylko zainstalowanie kilku reklam na danego człowieka komputerze. Niby zło ale dużo mniejsze.


RE: Mini poradnik PPI - ErgePL - 11-11-2014 18:29

Oj tam moralność. Bynajmniej gimbus sie nauczy, że nic nie ma za darmo i nie będzie buszował po googlach pisząc "DARMOWE DOŁADOWANIA NO SURVEY ZA FREE" i zaśmiecać wszystkie serwisy. No ale też hajs jest grubszy i na PPA trzeba mieć wene której często nie mam. A PPI wg. mnie wygląda tak: "Wchodze na bloga, dodaje post, wbijam na yt, robie konto, ściągam film i go wrzucam, a w opisie link." Tak to wygląda? I jakie są stawki np. dla Francji? Albo Polska? I jak +/- na PPA zarabiam 4$ dziennie dodając jeden post, jeden film i go promuje to na PPI ile wyciągne?


RE: Mini poradnik PPI - broofie - 11-11-2014 19:17

@up a nie lepiej samemu sprawdzic? Jeden krok i masz odpowiedz na wszystkie swoje pytania.


RE: Mini poradnik PPI - VoreCC - 11-11-2014 21:27

Gratuluję świetnego poradnika! Smile


RE: Mini poradnik PPI - Eldarix - 11-11-2014 21:51

Fajny poradnik Wink jaka jest stawka z pobranie z Polski ?


RE: Mini poradnik PPI - full2000 - 12-11-2014 05:52

Dokładna lista stawek znajduje się tutaj: https://perinstallbucks.com/rates.php


RE: Mini poradnik PPI - Zartrom - 12-11-2014 07:44

Chyba zacznę działać w tym temacie. Świetny poradnik, teraz wiem od czego zacząć Smile


RE: Mini poradnik PPI - full2000 - 13-11-2014 16:14

Dzisiaj zleciłem na szybko wypłatę bo potrzebowałem kasy na pp na zakup pewnego przedmiotu.
[Obrazek: bqm4tk.jpg]
Jak widać na ss cały czas płacą szybko i nie ma problemu z wypłatami. Zapraszam


RE: mini Poradnik PPI [Pay Per Installs] - GGG205 - 15-11-2014 00:25

Poradnik dobrze motywujący. Jak dla mnie jest w 100% doskonały. Jestem zielony, a tu jest wszystko co powinno być.