Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet (/Temat-Updated-v2-0-poradnik-ppi-ppa-zacznij-zarabiac-przez-internet-101406)



RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - patulsky1337 - 26-12-2014 00:18

Dzięki full, lecę teraz ostro z postami, bo ruch na blogu mam zajebisty ( od 500-5000 wyświetleń dziennie) ale mam lenia i nie piszę postów Tongue

Jakbyś miał coś tam jeszcze ciekawego to nie pogardzę Wink

Dzięki jeszcze raz.


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - draksone - 26-12-2014 10:44

Sami piszecie posty na bloga ?? Kopiowane podobno wgl. nie mają szans przebicia.Jak wy piszecie te posty ? Big Grin Przecież trzeba nieźle znać gre no i angielski :]


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - Falcons - 26-12-2014 11:17

Wiesz Zazwyczaj formułka jest ta sama Big Grin Poczuj się jak zawodowy handlarz który chcę opchnąć co się da.


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - PayDay - 26-12-2014 14:03

Ważne pytanie :

czy zaliczy wtedy gdy :
Ściagne plik ( z mojego serwera ) i wstawie go np na zippshare i ktoś pobierze i zainstaluje ?

Bo bym chciał go skryptować bo virus na virusie ;x


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - PayDay - 26-12-2014 16:34

Pusty Post


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - thexamx - 26-12-2014 23:44

(26-12-2014 14:03)PayDay napisał(a):  Ważne pytanie :

czy zaliczy wtedy gdy :
Ściagne plik ( z mojego serwera ) i wstawie go np na zippshare i ktoś pobierze i zainstaluje ?

Bo bym chciał go skryptować bo virus na virusie ;x
Nie, masz napisane na stronie ze musi byc pobrane z ich serwerow


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - Voldir - 27-12-2014 00:14

Nie ma takiej opcji Smile


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - full2000 - 27-12-2014 10:26

(25-12-2014 21:09)fastrets napisał(a):  Panowie , jak się z tego rozliczać w przyszłości?

http://zarabiam.com/Temat-Podatek-PPI-102231


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - rejwus15 - 27-12-2014 13:04

Najgorsze są te wirusy, z 60 kliknięć 8 osób tylko zainstalowało Big Grin
Jakby nie było tych wirusów dałoby się naprawdę jeszcze więcej zarobić.


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - lolekxp - 27-12-2014 14:45

mam blogi do CPA, PPA, PPD, Premium SMS, Sub SMS i niezle opanowane SEO przez 2 lata, czas zrobic z 3-4 blogi z PPI i wypozycjonowac na 1 strone google, mam 2 sposoby pozycjonowania i wiem ze ktoras ze stron bedzie na pierwszej stronie, czekajcie na mnie nadchodze kochani Big Grin narobiliscie mi ochoty zabawic sie w to, choc malo dochodowe moim zdaniem, bo tyle czasu co wydasz na PPI i sciagniesz lead za 1$ to masz w PPA za tyle samu czasu lead np. 6,90$ ale mniejsza, autopilota zrobie i wrzuce po 50 nisz z unikalnym opisem na kazdy blog i zostawie to w pi*du dbajac tylko zeby w google wisialo, zawsze dodatkowe zrodlo dochodu Tongue w sumie juz na PPI zarabialem ale to w ogole w unikalny sposob bez yt, stronki czy fb ale nisza wygasla Smile