Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet (/Temat-Updated-v2-0-poradnik-ppi-ppa-zacznij-zarabiac-przez-internet-101406)



RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - full2000 - 20-12-2014 10:49

Ja polecam po 2-3 posty dziennie ale jak komuś to za mało to zawsze może założyć kilka takich blogów.


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - 4Colors - 20-12-2014 10:52

Najlepiej jest działać na Youtube - blog może być dodatkiem.


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - Sonix - 20-12-2014 12:15

Wszystko wygląda na prawdę ciekawie, moim zdaniem uderzanie w polskich odbiorców jest złym pomysłem bo stawka dosyć mała, dlatego lepiej od razu skupić się na odbiorcach z zagranicy, jest tylko jeden problem nie mam zielonego pojęcia jak ustawić wyszukiwarkę by wyszukiwała wyniki przykładowo z UK. Jakiś pomysł ?
Rolleyes

+ rozumiem oferta wysłania "niszy" w zamian za rejestracje z ref. nadal aktualna ?

Z góry dzieki za pomoc


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - 4Colors - 20-12-2014 12:29

Jasne, że lepiej jest celować w odbiorców z zagranicy. Jest jednak jeden minus: Raz wpadnie Ci pobranie za 1.5$, a następnym za 0.02$.


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - Sonix - 20-12-2014 13:14

ooo to mnie zaskoczyłeś , dlaczego takie coś występuje ? od czego to zależy ? myślałem ze stawka jest stała za instalacje


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - full2000 - 20-12-2014 13:59

Stawka dla USA jest stała i wynosi $1.5
Oferta z niszami nadal jest aktualna.


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - draksone - 20-12-2014 14:13

Kod:
jest tylko jeden problem nie mam zielonego pojęcia jak ustawić wyszukiwarkę by wyszukiwała wyniki przykładowo z UK. Jakiś pomysł ?

Wchodzisz w google->Szukanie zaawansowane->region


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - Sonix - 20-12-2014 14:35

Dzięki draksone !

Jak się zarejestruję z ref. to wyśle na PW swój nick. Dodatkowo leci + jestem zupełnie nowy w te klocki a poradnik wszystko mi objaśnił.


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - pawel040 - 20-12-2014 15:29

Dzięki za poradnik


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - Voldir - 20-12-2014 23:04

Działacie na "pracusia" tworząc własne filmiki czy lepiej na "lenia" ?. Wiadomo jak Smile