Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet (/Temat-Updated-v2-0-poradnik-ppi-ppa-zacznij-zarabiac-przez-internet-101406)



RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - full2000 - 18-12-2014 19:56

(18-12-2014 10:30)Szalony Riczi Ricz napisał(a):  zapisałem się z refa, czekam na nisze Smile

Poszło.


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - Noozer - 18-12-2014 21:19

Jakbyś mógł mi ponownie wysłać niszę , bo musiałem usunąć przez przypadek , a chcę coś podziałać w święta Wink


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - draksone - 18-12-2014 22:26

Ja tam dzisiaj 10 kont zrobilem, na każdym po 1 filmie, filmy niestety,, zapozyczone" ale niedlugo zamierzam robic swoje.Mimo, ze filmiki nie moje to i tak zajelo mi to az 2,5h przy prawie pelnym automacie tzn. Program do pobierania i uploadowania filmow.Metoda tez set&forget.Fajnie byloby jakby chociaz polowa filmow sie uchowala Smile


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - full2000 - 19-12-2014 10:07

(18-12-2014 21:19)Noozer napisał(a):  Jakbyś mógł mi ponownie wysłać niszę , bo musiałem usunąć przez przypadek , a chcę coś podziałać w święta Wink

Poszło na PW.

(18-12-2014 22:26)draksone napisał(a):  Ja tam dzisiaj 10 kont zrobilem, na każdym po 1 filmie, filmy niestety,, zapozyczone" ale niedlugo zamierzam robic swoje.Mimo, ze filmiki nie moje to i tak zajelo mi to az 2,5h przy prawie pelnym automacie tzn. Program do pobierania i uploadowania filmow.Metoda tez set&forget.Fajnie byloby jakby chociaz polowa filmow sie uchowala Smile

Fajnie jak byś tak codziennie robił to po czasie na pewno niezłe hajsiwo by wpadałoSmile


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - draksone - 19-12-2014 16:43

@full2000
Póki co poczekam jeszcze kilka dni,zobacze czy coś z tego będzie :] Starałem się wrzucać filmy,które są na yt już od 8-12 miesięcy,licze że będą rzadziej zgłaszane przez ich właścicieli.Pierwszy dolar i będzie motywacja do pracy Smile Na youtube można 10 kont zrobić za pomocą 2-3 starterów,więc powinno wystarczać.Martwie się tylko czy to nie wpłynie na szybsze bany.Przez następne dni będę dodawał kilka lajków pod każdym filmem,przy okazji sprawdzając czy żyją.Przydałoby się jeszcze kilka programów i praca byłaby już nieźle usprawniona np.do sprawdzania żywotności filmów,pozycji filmu na youtube i programik do robienia kont na poczcie np. wp.

A jak u was ? Wrzucajcie staty,to motywuje ludzi do działania Idea


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - full2000 - 19-12-2014 18:50

(19-12-2014 16:43)draksone napisał(a):  @full2000
Póki co poczekam jeszcze kilka dni,zobacze czy coś z tego będzie :] Starałem się wrzucać filmy,które są na yt już od 8-12 miesięcy,licze że będą rzadziej zgłaszane przez ich właścicieli.Pierwszy dolar i będzie motywacja do pracy Smile Na youtube można 10 kont zrobić za pomocą 2-3 starterów,więc powinno wystarczać.Martwie się tylko czy to nie wpłynie na szybsze bany.Przez następne dni będę dodawał kilka lajków pod każdym filmem,przy okazji sprawdzając czy żyją.Przydałoby się jeszcze kilka programów i praca byłaby już nieźle usprawniona np.do sprawdzania żywotności filmów,pozycji filmu na youtube i programik do robienia kont na poczcie np. wp.

A jak u was ? Wrzucajcie staty,to motywuje ludzi do działania Idea

Coś z tego będzie. Zatem powodzenia!


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - Rilekt - 19-12-2014 19:11

Słuchajcie, chcę zacząć przygodę z PPI, mam już bloga, domenę i 3 posty z niszami, potrzebuję pomocy jak to "rozreklamować", z chęcią zarejestruję się z jakiegoś reflinku w zamian za pomoc na PW Rolleyes


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - full2000 - 19-12-2014 19:54

(19-12-2014 19:11)Rilekt napisał(a):  Słuchajcie, chcę zacząć przygodę z PPI, mam już bloga, domenę i 3 posty z niszami, potrzebuję pomocy jak to "rozreklamować", z chęcią zarejestruję się z jakiegoś reflinku w zamian za pomoc na PW Rolleyes

Dodając regularnie posty blog sam powoli będzie się pozycjonował ... Smile


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - Voldir - 19-12-2014 20:30

Jaka jest optymalna ilość dodawanych postów dziennie?Smile


RE: mini Poradnik PPI v2 [Pay Per Installs, Per Install Bucks] - draksone - 20-12-2014 00:11

Na początku warto zacząć mocno z 5 postów w pierwszy dzień,potem już 1 dziennie wystarczy,ale dobrej jakości i niekopiowane.Wiadomo,jakieś backlinki wartościowe i katalogi nie zaszkodzą :]