Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TeYroX zarabia! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TeYroX zarabia! (/Temat-TeYroX-zarabia-101383)

Strony: 1 2


Odp: RE: TeYroX zarabia! - Lami - 13-11-2014 18:59

(13-11-2014 18:56)TeYroXOfficial napisał(a):  
(13-11-2014 18:52)Lami napisał(a):  
(13-11-2014 18:51)TeYroXOfficial napisał(a):  
(13-11-2014 18:33)Lami napisał(a):  
(13-11-2014 18:08)Rafiks1992 napisał(a):  omg moj ziomek z minecrafta hueshueshuseuhse ;d cisnij tam hajsy ^^ powodzenia ;p
Boże.



@Rafiks1992
Dzięki dzięki ;D

@Lami
Coś Ci nie pasuje że z MC? Smile Jak nie pasuje to nie czytaj, proste i na temat.
Nie, raczej styl wypowiedzi mi nie pasował :o Wyprzedzając Cię, to jest forum i wyraziłem swoje zdanie ^^

Powodzenia i inne pierdoły służące nabijaniu postów.

Każdy ma swój styl pisania. A co do pisania "powodzenia" no to takie teksty motywują do pracy, poczytaj inne dzienniki zanim się wypowiesz.
Każdy ma swoje zdanie owszem ale to akurat jest mój dziennik i mogę sobie nie życzyć takiego pisania.
Poczytaj sobie inne dzienniki i popatrz na niektórych użytkowników, którzy w mniej niż minutę potrafią życzyć powodzenia kilku osobom byleby posty się zgadzały Lol
To nie off-top, a dziennik Twojej pracy, więc radzę żebyśmy tą dziwną rozmowę najwyżej przenieśli na pw jeżeli czujesz taką potrzebę, tadam~

Edit: to po cholerę to ciągniesz? ^^


RE: TeYroX zarabia! - TeYroXOfficial - 13-11-2014 19:04

(13-11-2014 18:59)Lami napisał(a):  
(13-11-2014 18:56)TeYroXOfficial napisał(a):  
(13-11-2014 18:52)Lami napisał(a):  
(13-11-2014 18:51)TeYroXOfficial napisał(a):  
(13-11-2014 18:33)Lami napisał(a):  Boże.



@Rafiks1992
Dzięki dzięki ;D

@Lami
Coś Ci nie pasuje że z MC? Smile Jak nie pasuje to nie czytaj, proste i na temat.
Nie, raczej styl wypowiedzi mi nie pasował :o Wyprzedzając Cię, to jest forum i wyraziłem swoje zdanie ^^

Powodzenia i inne pierdoły służące nabijaniu postów.

Każdy ma swój styl pisania. A co do pisania "powodzenia" no to takie teksty motywują do pracy, poczytaj inne dzienniki zanim się wypowiesz.
Każdy ma swoje zdanie owszem ale to akurat jest mój dziennik i mogę sobie nie życzyć takiego pisania.
Poczytaj sobie inne dzienniki i popatrz na niektórych użytkowników, którzy w mniej niż minutę potrafią życzyć powodzenia kilku osobom byleby posty się zgadzały Lol
To nie off-top, a dziennik Twojej pracy, więc radzę żebyśmy tą dziwną rozmowę najwyżej przenieśli na pw jeżeli czujesz taką potrzebę, tadam~

Ale Rafiks nie spamuje tak xD więc... nie, nie czuje potrzeby. Koniec Offtopu.


RE: TeYroX zarabia! - TeYroXOfficial - 15-11-2014 20:07

Siemka!
Tak to ja... troszkę czasu mnie tutaj nie było. A więc zacznijmy od tego co się działo!
Otóż, robiłem sobie konta, wsio ładnie pięknie i nagle weryfikacja, ok, zakładam nowe wg. kilku sposobów i na samej rejestracji weryfikacja, myśle sobie co jest kuwa, sprawdzałem różne kombinacje zakładania kont. Póki co udało mi się zdobyć około. 15 wejść, łał? ŁAŁ xD I póki co na tym zakończę.
Plany mam takie że odstawie na trochę dziennik i bardziej się przyłożę do kont oraz ich zakładania, ewentualnie wciągne w to znajomego żeby mi porobił Big Grin

A poza tym tooo, muszę dokonfigurować jeden z serwerów MC, bo doszły nowe pluginy.
Druga sprawa to strona www dla jednego z radii internetowych (nawet tam gram Jerk2 ).
Tak więc to nie jest powrót, a bardziej nawiązanie do tematu, cóż ;_:

Szkoda że tak moja przygoda z zarabianiem się przeplata z takimi przypadkami, na pewno się nie poddam, to jest pewne, a wasze otuchy i podnoszenie mnie na duchu na prawde wiele dają za co wam OGROMNIE dziękuje <3


TeYroX zarabia! - Vasaki - 25-02-2018 10:02

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.