Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pytanie dotyczące wysyłki nagród z lipcowego restocku ;-) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pytanie dotyczące wysyłki nagród z lipcowego restocku ;-) (/Temat-Rozwiazane-Pytanie-dotyczace-wysylki-nagrod-z-lipcowego-restocku-10138)



[Rozwiązane]Pytanie dotyczące wysyłki nagród z lipcowego restocku ;-) - pitfromhell - 11-07-2010 15:03

Witajcie!
Mam pytanie, wygrałem PyPal'a, dojdzie mi jakieś potwierdzenie na E-maila, czy od razu pieniądze na PayPal'a?
Na wcześniejszych restockach ile czekaliście ?


RE: Pytanie dotyczące wysyłki nagród z lipcowego restocku ;-) - Burned - 11-07-2010 15:10

Najpierw powinno byc potwierdzenie, na PayPal czeka się kilka dni, jednak na nagrody rzeczowe trzeba troche poczekac. Szybko powinni ci wysłac ale pamiętaj że wysyłają na PayPal na e-mail na którym masz konto na lockerz.com.


RE: Pytanie dotyczące wysyłki nagród z lipcowego restocku ;-) - Lubelak - 11-07-2010 20:29

Potwierdzenia powinny być w tym tygodniu (od poniedziałku)
następnie w ciągu 3 dni masz Kasę


RE: Pytanie dotyczące wysyłki nagród z lipcowego restocku ;-) - sebastian43210 - 12-07-2010 11:35

najpierw potwierdzenie potem kasa


[Rozwiązane]Pytanie dotyczące wysyłki nagród z lipcowego restocku ;-) - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.