Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jak zrobic aby pliki były na pierwszych stronach wyszukiwarki chomikuj.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: jak zrobic aby pliki były na pierwszych stronach wyszukiwarki chomikuj.pl (/Temat-jak-zrobic-aby-pliki-byly-na-pierwszych-stronach-wyszukiwarki-chomikuj-pl-101371)



jak zrobic aby pliki były na pierwszych stronach wyszukiwarki chomikuj.pl - robertoos188 - 10-11-2014 22:38

Witam, mam do was takie pytanko, jak inni to robia ze np w wyszukiwarce plików na portalu chomikuj.pl ( bezposrednio na tej stronie ) nie chodzi mi o wyszukiwarke np cośw tym stylu: http://www.chomikuj-wyszukiwarka.eu/ , albo http://chomikuj.webnode.com/ , tylko sie wchodzi na strone chomikuj i sie zaloguje to mozna wyszukiwać wybrane przez ciebie chomiki albo pliki, jak np wyszuka się jakis plik to albo na kilkunastu stronach albo na wszystkich stronach ( stron jest 50 ) to ten plik jest tylko z jednego chomika od tego samego chomika, słyszałem ze inni robia w jednym folderze 20 kopi tego samego pliku albo więcej albo mniej zależy od kolesia i podpisuja np sam tytuł filmu, i pozniej robią z 10 albo wiecej podfolderów i te podofoldery w nastepnych podfolderach z tymi kopiami pliku, i tak ciagle , zrobiłem to na probe tylko jak zrobiłem duzo folderów i podfolderów z tym plikiem, to i tak koleś miał ten sam plik co ja na pierwszych stronach wyszukiwarki chomikuj albo na wszystkich stronach, a ja mialem niby wiecej kopi tego filmu, i folderów i podfolderów, od czego to zależy?


RE: jak zrobic aby pliki były na pierwszych stronach wyszukiwarki chomikuj.pl - ideru - 10-11-2014 23:02

Jest sposób bardzo łatwy, ale wymaga trochę chęci i czasu


RE: jak zrobic aby pliki były na pierwszych stronach wyszukiwarki chomikuj.pl - robertoos188 - 10-11-2014 23:22

jaki np, bym był bardzo wdzieczny za informaje, wszedzie szukałem i nic.


RE: jak zrobic aby pliki były na pierwszych stronach wyszukiwarki chomikuj.pl - ideru - 10-11-2014 23:25

napisz na pw


RE: jak zrobic aby pliki były na pierwszych stronach wyszukiwarki chomikuj.pl - robertoos188 - 10-11-2014 23:32

już napisałem


RE: jak zrobic aby pliki były na pierwszych stronach wyszukiwarki chomikuj.pl - wiezaawieza - 10-11-2014 23:37

robertoos jak kolega wyżej ci powie co i jak to możesz mi też pomóc, bo chętnie się czymś nowym zajmę, a od tego jest forum żeby nie latać na pw...


RE: jak zrobic aby pliki były na pierwszych stronach wyszukiwarki chomikuj.pl - robertoos188 - 15-11-2014 23:31

jeżeli ktoś wie, to bym był wdzieczny.


jak zrobic aby pliki były na pierwszych stronach wyszukiwarki chomikuj.pl - piotrekprorok - 26-08-2015 12:51

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.