Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy kurier UPS na Preorder.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Darmowy kurier UPS na Preorder.pl (/Temat-Darmowy-kurier-UPS-na-Preorder-pl-101370)



Darmowy kurier UPS na Preorder.pl - MilanFan - 10-11-2014 22:20

1. Nazwa przedmiotu: Kupony rabatowe na darmową dostawę kurierem UPS do sklepu Preorder.pl
2. Opis przedmiotu: Dzięki kuponowi zyskujemy dostawę zamówienia z Preorder.pl kurierem UPS za darmo, gdzie normalnie za kuriera płaci się 14 zł.
3. Zdjęcia:
4. Kontakt: PW, komentarze w temacie
5. Cena: 9 zł za kod
6. Sposób zapłaty za przedmiot: PayPal, Skrill

Na razie wystawiam 10 kodów, więcej może sprzedam jak będzie duże zainteresowanie.

Dowód działania kodu z mojego dzisiejszego zamówienia:
[Obrazek: HUn1PoR.png]


RE: Darmowy kurier UPS na Preorder.pl - jambos - 11-11-2014 11:24

wypelniasz ankiete i masz to samo za darmo Wink


RE: Darmowy kurier UPS na Preorder.pl - MilanFan - 11-11-2014 11:29

Rzeczywiście, nie wiedziałem o tej ankiecie. Big Grin


RE: Darmowy kurier UPS na Preorder.pl - jambos - 11-11-2014 12:14

http://preorder.pl/ankieta-na-temat-sklepu-preorder-pl?utm_source=Fanpage_%5Bpreorder.pl%5D&utm_medium=link&utm_campaign=ankieta
wypełniacie i macie ten sam kod za free Smile
nie wiem czy wiesz ale ekipie preorder by sie nie spodobało jakby sie dowiedziała ze sprzedajesz te kody Smile


Darmowy kurier UPS na Preorder.pl - daniel42na - 11-11-2014 23:22

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.