Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik olekn1 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik olekn1 (/Temat-Dziennik-olekn1-101369)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Tworzę boty. Gram też na Forexie i Opcjach Binarnych! - Rafiks1992 - 30-11-2014 21:09

calkiem calkiem Ci to idzie Wink taki bot na btc to bylaby super sprawa nie ma co ukrywac ;d


RE: Tworzę boty. Gram też na Forexie i Opcjach Binarnych! - olekn1 - 30-11-2014 21:22

(30-11-2014 21:09)Rafiks1992 napisał(a):  calkiem calkiem Ci to idzie Wink taki bot na btc to bylaby super sprawa nie ma co ukrywac ;d

Jak dobrze pójdzie, to do niedzieli strona będzie na chodzie i będą dostępne faucety z reCaptchą w bocie, a do końca roku planuję jakoś ogarnąć faucety z SolveMedia no i jakąś sieć neutronową (łamacz reCaptchy)


RE: Tworzę boty. Gram też na Forexie i Opcjach Binarnych! - olekn1 - 03-12-2014 07:35

PODSUMOWANIE
DZIEŃ 8.


Captcha Breaker już prawie gotowy Huh
Jeżeli ktoś będzie chciał go używać (zamiast 9kw czy DBC) to niestetu w pierwszych wersjach trzeba będzie ustawiać filtry (np. czy captcha ma niebieskie tło albo ile ma linijek) ale im więcej ręcznie ustawionych filtrów tym większa szansa na automatyczne ustawienie filtra i rozwiązanie Captchy Smile



RE: Tworzę boty. Gram też na Forexie i Opcjach Binarnych! - olekn1 - 07-12-2014 21:26

PODSUMOWANIE
DZIEŃ 9.


Trochę się pozmieniało w bocie Wink
Captcha z SolveMedia będzie rozwiązywać się sama, ale te z reCaptcha trzeba będzie wysyłać do rozwiązania, a wybrałem do tego dwa serwisy, czyli 9kw.eu (darmowe rozwiązywanie - trzeba nabić kredyty przepisując captche innych lub kupić za ok. 1-1,5$ 1000 captch) lub eve.cm (stawka 0.50$ za 1000 captch), do tego dochodzą nam facety ze stronek używających FaucetBox, BitcoinCloud i CoinBox, co prawda na razie są tylko 22 faucety, ale jak mam czas to je dodaje Wink

Dodałem też możliwość zapisu konsoli do pliku.

No i dokonałem parę wizualnych poprawek:
[Obrazek: 1.jpg]
(Te białe kwadraty, to są faucety, które będą się wyświetlały, po dwukrotnym kliknięciu na jakiś z nich, okno się powiększy, do całego obszaru zajmowanego przez nie, a przynajmniej mam to w planach Big Grin


Podsumowując... myślę, że do następnej niedzieli się wyrobię i udostępnię wam tego bota Wink



RE: Tworzę boty. Gram też na Forexie i Opcjach Binarnych! - rogrip - 07-12-2014 21:47

(07-12-2014 21:26)olekn1 napisał(a):  
PODSUMOWANIE
DZIEŃ 9.


Trochę się pozmieniało w bocie Wink
Captcha z SolveMedia będzie rozwiązywać się sama, ale te z reCaptcha trzeba będzie wysyłać do rozwiązania, a wybrałem do tego dwa serwisy, czyli 9kw.eu (darmowe rozwiązywanie - trzeba nabić kredyty przepisując captche innych lub kupić za ok. 1-1,5$ 1000 captch) lub eve.cm (stawka 0.50$ za 1000 captch), do tego dochodzą nam facety ze stronek używających FaucetBox, BitcoinCloud i CoinBox, co prawda na razie są tylko 22 faucety, ale jak mam czas to je dodaje Wink

Dodałem też możliwość zapisu konsoli do pliku.

No i dokonałem parę wizualnych poprawek:
[Obrazek: 1.jpg]
(Te białe kwadraty, to są faucety, które będą się wyświetlały, po dwukrotnym kliknięciu na jakiś z nich, okno się powiększy, do całego obszaru zajmowanego przez nie, a przynajmniej mam to w planach Big Grin


Podsumowując... myślę, że do następnej niedzieli się wyrobię i udostępnię wam tego bota Wink

Czekam z niecierpliwością, na tego bota.
Btw Fajny dziennik, ale co się stało z celem, nie zarabiasz już na forexie i opcjach czy poprostu nie ma masz czasu, bo postanowiłeś ogarnąć tego bota jak najszybciej ??


RE: Tworzę boty. Gram też na Forexie i Opcjach Binarnych! - olekn1 - 08-12-2014 07:42

(07-12-2014 21:47)rogrip napisał(a):  Czekam z niecierpliwością, na tego bota.
Btw Fajny dziennik, ale co się stało z celem, nie zarabiasz już na forexie i opcjach czy poprostu nie ma masz czasu, bo postanowiłeś ogarnąć tego bota jak najszybciej ??

Inwestuję, tylko mało i biorę tylko te najpewniejsze sygnały, no i jest jeszcze kwestia internetu Undecided tylko czekam na koniec umowy i przenosze się na jakiegoś mobilnego, bo na razie łącze mam takie jak 10 lat temu impreza

Co do bota, to chce go zrobić jak najszybciej, ale w tygodniu nie mam prawie czasu i tak naprawde tworzę go tylko w weekend :/

PODSUMOWANIE
DZIEŃ 9. CD.


W czwartek zainwestowałem w spadek w EURUSD no i do wieczora w piątek cena spadła prawie o 1000 pipsów Huh

Na razie gram tylko na bonusach i u jednego brokera wypłaciłem już 26 $ a u drugiego trzeba czekać z wypłatą do końca lutego Sad mam nadzieje, że mi wtedy wypłacą kase Tongue

Forex - 201$
Opcje Binarne - 0 $
Łącznie - 201 $

Cel do końca roku: 341,51 $ / 1000 $




RE: Tworzę boty. Gram też na Forexie i Opcjach Binarnych! - MaLiN - 08-12-2014 15:01

(08-12-2014 07:42)olekn1 napisał(a):  Na razie gram tylko na bonusach i u jednego brokera wypłaciłem już 26 $ a u drugiego trzeba czekać z wypłatą do końca lutego Sad mam nadzieje, że mi wtedy wypłacą kase Tongue

Aż tak długo? Rolleyes


RE: Tworzę boty. Gram też na Forexie i Opcjach Binarnych! - tym3k - 08-12-2014 16:02

A do czego tak naprawde jest ten bot? I jak myslisz, kiedy bedzie gotowy?


RE: Tworzę boty. Gram też na Forexie i Opcjach Binarnych! - olekn1 - 09-12-2014 07:18

PODSUMOWANIE
DZIEŃ 10


Forex - 38,49$
Opcje Binarne - 0 $
Łącznie - 38,49 $

Cel do końca roku: 380 $ / 1000 $



Jakby ktoś pytał o bota to już wszystko śmiga, wszystko oprócz captchy Undecided Dodaje tez nowe stronkie i jak pisałem, do niedzieli raczej się wyrobię



RE: Tworzę boty. Gram też na Forexie i Opcjach Binarnych! - olekn1 - 09-12-2014 19:17

Jeżeli ktoś jest ciekawy to pod tym linkiem jest już strona: http://btcbot.esy.es/ - Na razie jest to wersja Beta ;p