Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik olekn1 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik olekn1 (/Temat-Dziennik-olekn1-101369)

Strony: 1 2 3 4 5


Dziennik olekn1 - olekn1 - 10-11-2014 21:56

Siemka, z tej strony olekn, no i tak na wstępie napiszę, że poprzedni dziennik trochę zaniedbałem, ale wróciłem i ostro palę się do pracy Wink

Ok, to jeszcze parę informacji. Gram głownie na giełdzie Forex, gram na bonusie 130 $, z którego zrobiłem dzisiaj już 150 $, gram też na opcjach binarnych, ale mam tam skromne 5 $ i powoli, ale je systematycznie powiększam Cool

No i parę słów na koniec. Dziennik ma mnie motywować do pracy i pomóc zdobyć doświadczenie.

PS. Podsumowanie tradingu pod koniec dnia Wink



RE: Forex i Opcje Binarne! Nowy dziennik - Nowe cele ;) - MaLiN - 10-11-2014 22:00

Czyli tamten dziennik już nieaktualny? Widzę, że jednak Forex Cię bardziej przekonał Tongue


RE: Forex i Opcje Binarne! Nowy dziennik - Nowe cele ;) - olekn1 - 10-11-2014 22:11

No niestety nieaktualny. Ale czy mnie Forex bardziej przekonał to nie wiem Tongue Na pewno nie porzucę opcji, ale ciężko jest z kapitału 5 $ w krótki czasie zrobić 50 $ (mówię tu o "pewnych sygnałach") Zobaczymy, może jak już obrócę bonusem na Forexie i coś będę mógł wypłacić to zasilę konto w Opcjach, a wtedy pójdzie już o wiele lepiej Wink

PS. Forex traktuję bardziej jako test mojej analizy rynku wspartej strategiami, bo jest mniejsze ryzyko utraty kapitału Smile


RE: Forex i Opcje Binarne! Nowy dziennik - Nowe cele ;) - olekn1 - 10-11-2014 23:27

PODSUMOWANIE
DZIEŃ 1.



Forex - 144 $
Opcje Binarne - 5 $
Łącznie - 149 $

Cel: 149 $ / 1.000 $



RE: Forex i Opcje Binarne! Nowy dziennik - Nowe cele ;) - MaLiN - 11-11-2014 03:35

Na forexie i opcjach na jakiej platformie?

Widzę, że zmieniłeś też cel zarobków Big Grin


RE: Forex i Opcje Binarne! Nowy dziennik - Nowe cele ;) - olekn1 - 11-11-2014 09:31

(11-11-2014 03:35)MLN napisał(a):  Na forexie i opcjach na jakiej platformie?

Widzę, że zmieniłeś też cel zarobków Big Grin

Główny cel jest dalej taki sam (Chcę kupić sobie Dodge'a, ale mam na to jeszcze 3 lata Tongue) Ale wydaje mi się, że lepiej postawiać sobie małe cele niż się później rozczarować Wink

Forex - VantageFX.co.uk
Opcje - Binary.com


RE: Forex i Opcje Binarne! Nowy dziennik - Nowe cele ;) - Domel32 - 11-11-2014 09:48

Będę zaglądał. Powodzenia w realizacji celu Smile


RE: Forex i Opcje Binarne! Nowy dziennik - Nowe cele ;) - mnovyplay26 - 11-11-2014 15:15

Również będę tutaj zaglądać Smile


RE: Forex i Opcje Binarne! Nowy dziennik - Nowe cele ;) - olekn1 - 11-11-2014 21:23

PODSUMOWANIE
DZIEŃ 2.



Nawet nie pomyślałem, że na EUR/JPY cena przebije 144.000 i straciłem praktycznie cały dzień, bo nie miałem wolnego marginesu Undecided ale jestem pewien, że cena spadnie do takiej jaką chcę, ustawiłem T/P, no i na dzisiaj koniec z inwestowaniem Tongue
Forex - 11 $
Opcje Binarne - 0 $
Łącznie - 11 $

Cel: 160 $ / 1.000 $



RE: Forex i Opcje Binarne! Nowy dziennik - Nowe cele ;) - rybson37 - 11-11-2014 22:01

Bede followował , sam w ostatnim czasie dużo czytam na temat forexa + gram na opcji demo narazie -5k XD.