Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MinimalneZero - Ten, który ma marzenia i nie ma czasu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MinimalneZero - Ten, który ma marzenia i nie ma czasu! (/Temat-MinimalneZero-Ten-ktory-ma-marzenia-i-nie-ma-czasu-101368)

Strony: 1 2


MinimalneZero - Ten, który ma marzenia i nie ma czasu! - MinimalneZero - 10-11-2014 21:18

Tak więc jestem Bartek. Smile Mam 15 lat i interesuję się zarabianiem w internecie. Mieszkam w województwie Lubelskim, uczę się w gimnazjum. smutny Niestety sami zapewne wiecie - gimnazjum jak to gimnazjum - Albo uczyć się w luj, albo wcale. No na szczęście (niestety) wybrałem tą drugą drogę - uczę się ile wlezie. Xpokerface Może to wyprocentuje w przyszłości, może nie. W codziennym życiu nie jestem nikim szczególnym - żaden emo, punk, czy inny dres. Cool Jestem zwykłym nastolatkiem, i mam nadzieję że tak zostanie. Czytałem forum już od dłuższego czasu, lecz nie mogę zabrać się do pracy.facepalm Dziennik ten powstał, abym miał co robić poza nauką - gdy się nie uczę i tak gram lub siedzę na fejsie (czytaj całkowicie tracę czas Sad )

Mam zamiar porządnie wejść w życie tego forum oraz rozwinąć inne forum, motocyklowe które tworzę wraz z kolegą. Innymi zamiarami są zaczęcie zarabiać poprzez skracanie linków oraz subskrybcje sms. Mam nadzieję że się uda. 2

Jeśli o czymś nie napisałem - pytajcie. Jestem otwarty na każde pytanie, każdą pomoc, każdego hejta Smile

A no tak. Moje cele. Narazie mam nazbierane 800zł - nie wiem jeszcze co z nimi zrobić. Chciałbym zainwestować - no ale w co? smutny .. Mam nadzieję, że ktoś podsunie mi odpowiedź.

Cel do końca miesiąca: 200zł - Skromnie, ale na początek wystarczy (?)
Na ten moment:
-Firesub 21,60zł
-Shorte $0.12781


RE: MinimalneZero - Ten, który ma marzenia i nie ma czasu! - ErgePL - 10-11-2014 21:44

Dziennik będę śledził. Spamujesz na fejsie czy coś innego? Smile
Wysokich zarobków życzę!


RE: MinimalneZero - Ten, który ma marzenia i nie ma czasu! - MinimalneZero - 10-11-2014 21:50

Chyba skupię się na facebooku. Mam dostęp do wielu kont wiec dla mnie to chyba najlepszy sposób zarobku. Dzięki, wzajemnie Smile


RE: MinimalneZero - Ten, który ma marzenia i nie ma czasu! - MinimalneZero - 11-11-2014 11:03

Dzień pierwszy (11-11-2014)
Dzisiaj 11 listopada więc nie idzie się do szkoły. Jestem z tego baardzo zadowolony, bo mam wiele do zrobienia a przy okazji jutro mam tylko dwie lekcje. Nie muszę się uczyć, co da mi więcej czasu na zarobek. Chciałbym dzisiaj zdobyć około 10 kont facebook. 10 wystarczy, niestety wszystkie są z jednej lokalizacji, co troszkę utrudni mi działanie (mam swój sposób na zdobywanie grup, niestety trzeba do niego różnych miast). Tak więc:

Cele na dziś:
-Zdobyć 10 kont facebook
-Poszukać grup
-Zrobić małą bazę linków do spamowania

Mało, ale jeśli będzie czas zrobię więcej Smile


RE: MinimalneZero - Ten, który ma marzenia i nie ma czasu! - Eletor - 11-11-2014 11:28

bede sledził ;d
w jaki sposob zdobywasz konta?
kupujesz?


RE: MinimalneZero - Ten, który ma marzenia i nie ma czasu! - Napster123 - 11-11-2014 13:13

Powodzenia,
Gratki za połączenie dwóch rzeczy nauki i zarabiania :]


RE: MinimalneZero - Ten, który ma marzenia i nie ma czasu! - MinimalneZero - 11-11-2014 15:19

Mam własny sposób na konta. Kiedyś sprzedawalem, teraz wolę nie ryzykować Smile
Dzięki, także powodzenia.

Jest 15 20 niestety jeszcze nic nie zrobiłem. Marsze i tym podobne doprowadzają mnie do szału, a ludzie który idą na nie tylko pogadać to wisienka na torcie. W sumie każdy chodzi tylko pogadać.. Polska i jej piękne tradycje.

Mam nadzieję że spełnie dzisiejszy cel, choć narazie nie zacząłem pracy.


RE: MinimalneZero - Ten, który ma marzenia i nie ma czasu! - MinimalneZero - 11-11-2014 19:55

Koniec dnia pierwszego. (11-11-2014)
Dzisiejszy dzień uważam za nieudany. Bardzo. Wykupiłem hosting, porobiłem pare rzeczy co do kont no i lipa. Muszę zdobyć konto jakiegoś gimbusa, żeby lecieć dalej. Mam nadzieję, że jutro mi się to uda.
Co zrobiłem dziś:
- Zdobyłem 3konta, mogłem więcej ale poluje na gimby a nie 20+
- 2Konta mi padły
- 1Konto jeszcze się trzyma, zobaczymy jak dalej z nim będzie.
- Spam shorte poleciał na 8grup, wpadło z tego $0.48410 Sad
- Zrobiona została lista do spamu! 2
- Wpadł lead na firesub (+3.60zł)

Mam nadzieję na lepszy jutrzejszy dzień. Dzisiaj jedynym pocieszeniem jest lead na firesubie :x

Cel do końca miesiąca:
-Shorte $0.48410
-Firesub 23,40zł


RE: MinimalneZero - Ten, który ma marzenia i nie ma czasu! - Noozer - 11-11-2014 20:16

Już widać, że ruszasz do przodu Wink
Powodzenia Wink


RE: MinimalneZero - Ten, który ma marzenia i nie ma czasu! - MinimalneZero - 11-11-2014 21:58

Gdzie tam do przodu :z Pół dolca to jakbym się cofal Sad