Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypromuj sie na instagramie ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wypromuj sie na instagramie ! (/Temat-Wypromuj-sie-na-instagramie-101354)



Wypromuj sie na instagramie ! - explrlz - 10-11-2014 18:51

1.Nazwa przedmiotu :Wypromuj sie na instagramie !
2.Opis przedmiotu :Wypromuje Twoje konto w serwisie instagram Smile
3.Zdjęcia : Hmmm
4.Kontakt : Pw lub temat
5.Cena : 5zł / pakiet
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PP / bank / doładowanie play

Siemka !

Napisałem sobie bota do instagrama i oferuje wam teraz możliwość wypromowania się w serwisie instagram :>

Co wchodzi w skład pakietu ?

-500 like wysłanych z Twojego konta
-250 zaobserwowanych osób
-100 komentarzy z Twojego profilu

Jak przebiega transakcja ?

Płacisz mi --> Podajesz mi swój login i hasło do insta --> Wykonuje Swoja prace.

Dlaczego mam skorzystać z Twojej oferty ?

Nic na siłe :> Nie chcesz nie kupuj Smile Kup martwych obserwujących i lajki na allegro które NIC nie daja Smile Na mojej aukcji Masz szanse pozyskać prawdziwe lajki/follow/komenty Smile

Dam 1 kopie pakietu za free ! kto chce prosze sie zglosic :>


RE: Wypromuj sie na instagramie ! - abelabel2 - 10-11-2014 19:12

Cytat:Płacisz mi --> Podajesz mi swój login i hasło do insta --> Wykonuje Swoja prace.
ło panie Big Grin


RE: Wypromuj sie na instagramie ! - explrlz - 10-11-2014 19:16

(10-11-2014 19:12)abelabel2 napisał(a):  
Cytat:Płacisz mi --> Podajesz mi swój login i hasło do insta --> Wykonuje Swoja prace.
ło panie Big Grin

Panie i władco Big Grin Później zmieniasz hasło oczywiście :>


Wypromuj sie na instagramie ! - yazir - 15-12-2014 16:05

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.