Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
harrypotter - oszust ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: harrypotter - oszust ? (/Temat-harrypotter-oszust-101353)



harrypotter - oszust ? - konrad123456789 - 10-11-2014 18:46

Siemka
Miałem na sprzedaż 2 GB transferu na chomikuj, zgłosił się wyżej wymieniony user że jest zainteresowany, więc napisałem na pw czy chce kupić napisał, że tak, więc podałem mu dane do konta. Napisał, że wysłał kasę, ale do dzisiaj nie doszła ;]
Sam z ciekawości dałem pierwszy dane do konta, chciałem zobaczyć czy uczciwy czy nie, na transferze mi nie zależało, bo chciałem go nawet dać za free zarobionemu kolesiowi ;]

Dowody mogę wrzucić, ale niech się wypowie @[harrypotter] ;]


RE: harrypotter - oszust ? - harrypotter - 10-11-2014 19:09

hej ale ja zaplacilem
rozmawialismy o 2 zl tak


RE: harrypotter - oszust ? - raluh - 10-11-2014 19:19

No kurde, czemu mnie nie dziwi takie coś, że jakiś dzieciak oszukuje ?Big Grin Dobrze, ze czekam nadal na pieniadze od niego i nie sprzedałem mu fp Smile


RE: harrypotter - oszust ? - harrypotter - 10-11-2014 19:52

nikogo nie oszukuje
nie mam tych platnosci paypal aktywnych i kolega mial zaplacic
podajcie mi na pw numer kont bankowych to dam przelew jak czlowiek


RE: harrypotter - oszust ? - raluh - 10-11-2014 19:59

Tutaj kolega miał zapłacić, na pw, ze kolega zapłacił, nie ładnie to tak zdanie zmieniać.
[Obrazek: o4ljYlj.jpg]


harrypotter - oszust ? - surfer0700 - 26-11-2014 09:04

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.