Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zdjęcie jako strona - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Zdjęcie jako strona (/Temat-Zdjecie-jako-strona-101330)



Zdjęcie jako strona - toonwie - 10-11-2014 15:49

Witam. Mam taki problem. Zrobiłem grafikę pod moją nisze PPA w której jest zdjęcie hacka i jego opis tak aby wszystko wyglądało. Moje pytanie jak to wrzucić na stronę aby wyskoczyło (zaraz po wejściu na stronę) to zdjęcie z przyciskiem download i playerem jakimś by pokazać że hack rzeczywiście działa. Z góry dzięki za wszelaką pomoc ale już jakiś czas się z tym droczę i nie wiem co zrobić Sad


RE: Zdjęcie jako strona - arerouso - 24-12-2014 01:11

Nie rozumiem dokładnie w czym masz problem (a w zasadzie się domyślam), opisz jakoś zrozumiale i szczegółowo to może będę w stanie Ci pomóc.
Masz projekt i nie wiesz jak go pociąć i zakodować czy jak?


RE: Zdjęcie jako strona - linoskoczek - 24-12-2014 01:17

Przede wszystkim, to nie dodawaj tekstu w obrazku, bo nie przeczyta go wyszukiwarka.

Po drugie, to samo co arerouso napisał, nie wiem o co Ci chodzi.


RE: Zdjęcie jako strona - arerouso - 30-12-2014 19:54

Czasem właśnie specjalnie dodaję tekst w obrazku żeby google i inne xandexy nie umiały odczytać - także ta kwestia zależy od zastosowania Wink