Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Telefon >> ???? >> PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Telefon >> ???? >> PayPal (/Temat-Telefon-PayPal-101320)

Strony: 1 2


Telefon >> ???? >> PayPal - Misiek9219 - 10-11-2014 13:53

Szukam serwisu oferującego prosty przelew niewielkiej kwoty z telefonu.

Opcja która jest na PP ( https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/webscr?cmd=xpt/Marketing/mobile/MobileSendRequestMoney-outside ) trochę mi nie pasuje.
Nie chce, aby ktoś musiał jeszcze robić potwierdzenia przelewu (We’ll call or text you to confirm the payment). Serwis ma oferować proste przesyłanie pieniędzy z telefonu, a następnie z serwisu na PP lub konto bankowe.

Będę wdzięczny za pomoc Smile
Pozdrawiam


RE: Telefon >> ???? >> PayPal - Rafiks1992 - 10-11-2014 14:03

nie prosciej sprzedac komus sms premium Wink?


RE: Telefon >> ???? >> PayPal - Misiek9219 - 10-11-2014 14:10

@Rafiks1992, może prościej. Ogólnie w tym nie siedzę więc nie wiem. Ale poczytam na temat twojej propozycji.


RE: Telefon >> ???? >> PayPal - Rafiks1992 - 10-11-2014 14:11

z tego co rozumiem to chcesz wymienic kase z tel na gotowke. niestety nie zrobisz tego w formie 1:1 czyli wplacasz 50zl z telefonu i dostajesz 50zl realnej kasy tak to juz nie dziala fajnie a szkoda wielu by tak chcialo. piszac sprzedac premium sms mam na mysli to ze wysylasz komus sms o danej tresci i na dany numer np za 31zl sms a on placi Ci przelewem za to 13-14zl roznie. najczesciej cena takiego sms za 31zl wynosi od 12 do 14zl. to juz zalezy za ile ktos kupi Wink


RE: Telefon >> ???? >> PayPal - KerPwn - 10-11-2014 14:12

Są seriwsy typu Dotpay, Smsprofit homepay, ale otrzymasz około 40% wartości smsa, sprzedając premium sms max do 50%.


RE: Telefon >> ???? >> PayPal - Misiek9219 - 10-11-2014 14:26

Właśnie czytałem politykę Dotpay i przelewy24. Niby wszystko fajnie, ale nie chce się wiązać z tymi serwisami moim kontem bankowym, wole aby wszystko poszło na PayPal.

Dwa, nie zależy mi na tym aby otrzymywać pieniądze w skali 1:1.

Nie chcę przelewać moich pieniędzy z telefonu na konto, tylko świadczyć usługi. Za wysłanie SMS'a ktoś otrzymuję kod do produktu.

Przeczytam sobie regulaminy na Smsprofit homepay Smile

Jeżeli ktoś zna coś takiego jak Dotpay albo przelewy24 tylko nie wiążące się z kontem bankowym a PayPal albo coś w tym stylu proszę o info Smile

EDIT:
Niestety Dotpay, przelewy24, SMS profit oraz homepay nie oferują mi tego czego szukam ;/


RE: Telefon >> ???? >> PayPal - Misiek9219 - 11-11-2014 17:50

To może ktoś zna jakiś serwis, który nie opiera się na sms premium a zwyczajnym przelewaniem pieniędzy z tel.?


Odp: Telefon >> ???? >> PayPal - Ku8s0n - 11-11-2014 22:41

Nie rozumem już oco Ci chodzi, wyjaśnij jeśli możesz jasnej Smile


RE: Telefon >> ???? >> PayPal - Misiek9219 - 12-11-2014 12:05

@Ku8s0n, Temat w zupełności powinien wystarczyć ale mogę to jeszcze wyjaśnić. Szukam serwisu oferującego SMS Premium ( w których chcąc dokonać wypłaty można to zrobić np na PP a nie konto bankowe) lub serwisu dzięki któremu osoba x wyśle SMS i doładuje mi konto nie dostając "teoretycznie" nic w zamian.

Nie wiem jak mogę to prościej ująć Tongue


RE: Telefon >> ???? >> PayPal - lukrak44 - 08-12-2014 22:54

ktoś poleci jakiś dobry(możliwie najlepszy z dostepnych) sms premium?