Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CPM czy inne reklamy na małą stronę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: CPM czy inne reklamy na małą stronę (/Temat-CPM-czy-inne-reklamy-na-mala-strone-101317)

Strony: 1 2


RE: CPM czy inne reklamy na małą stronę - imperator123 - 20-11-2014 11:36

Grupa odbiorców 14-21 przeciętnie.
Tematyka - gry
Wiem, że popads to dobre rozwiązanie ale chcę jeszcze coś do tego dodać popads + cos jeszcze;
I właśnie dlatego pytam o adtaily lub coś tego typu - mega zysków nie chcę ale żeby na początek tak z 3-5zł na miesiąc wyciągnął.


RE: CPM czy inne reklamy na małą stronę - Artur Kusmierek - 20-11-2014 16:42

Jeżeli gry, to proponuje, abyś się zapisał do http://pp.funhub.pl/ - tam za rejestracje jednego gracza dostaniesz ok 2 zł (czasem więcej, czasem mniej- w zależności od gry). Jeżeli nie chcesz podawać adresu tutaj Wyślij mi na priv to może coś więcej pomogę.

Pozdro!


RE: CPM czy inne reklamy na małą stronę - imperator123 - 20-11-2014 17:15

Czytałem opinie - problemy z wypłatami, same negatywne.


RE: CPM czy inne reklamy na małą stronę - kost - 25-11-2014 10:52

Przy takim ruchu to w większości programów mogą nie zaakceptować Twojej strony. Z CPM chyba tylko PopAds. Jak masz problem z angielskim to zobacz instrukcję PL do PopAds. Pozdro


RE: CPM czy inne reklamy na małą stronę - imperator123 - 25-11-2014 20:09

(25-11-2014 10:52)kost napisał(a):  Przy takim ruchu to w większości programów mogą nie zaakceptować Twojej strony. Z CPM chyba tylko PopAds. Jak masz problem z angielskim to zobacz instrukcję PL do PopAds. Pozdro

Napisałem wyżej, że szukam czegoś do tego popadsa...
Bo obecnie już korzystam, ale raczej z innej firmy,które oferuje popadsy, gdyż mają lepszą stawkę.


RE: CPM czy inne reklamy na małą stronę - bartheez - 03-02-2015 23:18

z jakiej firmy korzystasz jeśli można wiedzieć?


RE: CPM czy inne reklamy na małą stronę - Leaders - 04-02-2015 01:20

Z CPM polecamy HotCPM - mamy zarówno pop-upy, dolni slider, jak i zwykłe kreacje bannerowe.

Jeżeli z kolei szukasz zwykłych programów partnerskich, zapraszamy na HotCash.pl Smile Na dniach także rejestracje w grach!