Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CPM czy inne reklamy na małą stronę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: CPM czy inne reklamy na małą stronę (/Temat-CPM-czy-inne-reklamy-na-mala-strone-101317)

Strony: 1 2


CPM czy inne reklamy na małą stronę - imperator123 - 10-11-2014 13:43

Jw.
Szukam czegoś na małą stronę WWW - małą w założeniu 50 U / 200-300 odsłon.
Najlepiej jakiś cpm - wypłata na paypal (minm. 5$ / 15-20 zł ).
Zastanawiam się nad cmpgo


RE: CPM czy inne reklamy na małą stronę - bartheez - 10-11-2014 16:30

Niestety z takimi statystykami nie zarobisz praktycznie nic na CPM.

za 4 tys unikalnych w cpmgo naliczyło 0.09$


RE: CPM czy inne reklamy na małą stronę - imperator123 - 11-11-2014 11:58

A co byś polecał?
Głównie nie chodzi mi o dużę zarobki, byle uzbierać te pare groszy - dąrzenie do samoutrzymania strony.


RE: CPM czy inne reklamy na małą stronę - explrlz - 11-11-2014 12:13

Polecam popads. Chyba będzie to najlepszy wybór w tej sytuacji Smile


RE: CPM czy inne reklamy na małą stronę - imperator123 - 19-11-2014 11:34

A coś poza tym?
Myślałem nad adtaily;
Bo kiedyś zarabiałem 5 zł na miesiąc Big Grin
A tym razem ruch mi się z dnia na dzień powiększa.
I mam włąsnie odnośnie adtaily takie pytanie czy warto ? - czy jakieś bany nie lecą, kasy nie obcinają, ponieważ szukając w google i patrząc opinie 2 lata wstecz (wtedy zarabiałem tam) to są same złe opinie o niewypłacaniu lub ucinaniu całych kwot.


RE: CPM czy inne reklamy na małą stronę - explrlz - 19-11-2014 15:11

Kiedyś adtaily Było nawet w miarę a teraz niestety nie wiem jak wygląda współpraca z nami Wink


RE: CPM czy inne reklamy na małą stronę - Devil877 - 19-11-2014 18:20

Programy Partnerskie w zależności od tematyki strony Wink


RE: CPM czy inne reklamy na małą stronę - Kede - 19-11-2014 18:54

Wrzuć bannerek jakiegoś sub sms i potestuj jakie będą zarobki. W CPM nie zarobisz nic z takim ruchem.


RE: CPM czy inne reklamy na małą stronę - thex1 - 19-11-2014 22:09

tak jak explrlz powiedział, popads będzie najlepszym rozwiązaniem, 5$ miesięcznie wyciągniesz na minimum przy tych odwiedzinach Big Grin


RE: CPM czy inne reklamy na małą stronę - Artur Kusmierek - 20-11-2014 10:33

Ja popieram wypowiedź Devil877! Najlepiej dobrać program partnerski dobrze dopasowany do tematyki Twojej strony. Podaj jakieś szczegóły odnośnie Twojej witryny (tematyka, grupa docelowa) to coś pomyślimy Wink