Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak odblokować zbanowane konto na facebook'u - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak odblokować zbanowane konto na facebook'u (/Temat-Jak-odblokowac-zbanowane-konto-na-facebook-u-101315)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Jak odblokować zbanowane konto na facebook'u - surfer0700 - 10-11-2014 21:16

Tak, dokładnie tak. Smile


RE: Jak odblokować zbanowane konto na facebook'u - MinimalneZero - 10-11-2014 21:32

Pytanie czy się opłaci. Z tego co widzę troche czasu zajmuje, a bany i tak są możliwe. Tak mi się wydaje.


RE: Jak odblokować zbanowane konto na facebook'u - Szrejter - 10-11-2014 21:42

Ja mam neo i mogę zmieniać ip jeżeli to też działa (?) , więc to zajmuje kilka sec. Druga kwestia czy działa wszystkim, ale myślę, że tak bo wstawka przez konkretną osobę Wink


RE: Jak odblokować zbanowane konto na facebook'u - Rafiks1992 - 10-11-2014 21:43

@up chodzi o zmiane LOKALIZACJI co wiaze sie z tym ze nie nalezy zmienic tylko ip. pamietajcie o tym prosze i zmieniajcie na zagraniczne wtedy powinny byc lepsze efekty. bynajmniej ja mam takie zdanie Wink


RE: Jak odblokować zbanowane konto na facebook'u - prololex - 10-11-2014 21:53

Niestety facebook "dopadł" moje fake konto do prowadzenia fanpage swoją pseudo weryfikacją. Konto ze stażem ponad rok, zero spamu. Szkoda, że ten temat nie powstał wcześniej, choć sam się kiedyś zastanawiałem czy fb coś wykombinuje no i stało się Sad


RE: Jak odblokować zbanowane konto na facebook'u - raluh - 11-11-2014 09:56

Ja dziś to wykonałem i ladnie dziala Big Grin


RE: Jak odblokować zbanowane konto na facebook'u - surfer0700 - 11-11-2014 11:05

(10-11-2014 21:32)MinimalneZero napisał(a):  Pytanie czy się opłaci. Z tego co widzę troche czasu zajmuje, a bany i tak są możliwe. Tak mi się wydaje.

To źle widzisz... Jeżeli zmiana IP (lokalizacji też) zajmuje Ci sporo czasu to brak słów..


RE: Jak odblokować zbanowane konto na facebook'u - Rafiks1992 - 11-11-2014 11:08

zmiana ip to raczej krotka chwila, nawet byl temat ostatnio z darmowym cyberghostem premium na rok, wystarczy wziac zainstalowac wlaczyc i juz ^^ ludzie myslcie prosze, czlowiek daje wam mozliwosci a Wy narzekacie Tongue


RE: Jak odblokować zbanowane konto na facebook'u - Szrejter - 11-11-2014 11:41

Czyli zmiana ip nie da tego, trzeba zmienić ip i kraj tak ?


RE: Jak odblokować zbanowane konto na facebook'u - surfer0700 - 11-11-2014 11:48

Zmieniasz IP na ZAGRANICZNE. To znaczy NIE Z POLSKI.