Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak odblokować zbanowane konto na facebook'u - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak odblokować zbanowane konto na facebook'u (/Temat-Jak-odblokowac-zbanowane-konto-na-facebook-u-101315)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Jak odblokować zbanowane konto na facebook'u - surfer0700 - 10-11-2014 13:15

[Obrazek: 58ccc3337a3248dfa04f3f1e947bfdfb.png]

W czasach gdy facebook stał się nieodłączną częścią życia większości z nas, oczywistą sprawą jest że jakakolwiek reklama przyniesie tam chociażby minimalny skutek.
Niestety wszelkie formy spamu na fanpage, tablicach czy też poprzez prywatne wiadomości, są skutecznie likwidowane przez facebooka poprzez blokadę weryfikacyjną na konto.

Pierwsza weryfikacja to weryfikacja poprzez numer telefonu, o ile w ogóle takowy podaliśmy.
Druga weryfikacja to weryfikacja poprzez pytanie weryfikacyjne.
Trzecia weryfikacja to weryfikacja poprzez określenie naszych znajomych z wyświetlonych nam zdjęć.

Z pierwszą i drugą weryfikacją nie ma najmniejszego problemu, niestety kiedy nadejdzie ta trzecia a mamy fake konto, zaczynają robić się schody, ponieważ nie każdy z naszych znajomych ma zdjęcia udostępnione dla wszystkich oglądających.

Mówi się że lepiej zapobiegać niż leczyć i akurat w tym przypadku to działa Wink

Przedstawię wam kilka prostych kroków, które sam zawsze stosowałem i dzięki którym po każdym banie byłem w stanie ominąć pseudo weryfikację Facebooka.


1. Załóż konto, podepnij do niego numer telefonu + dodaj pytanie i odpowiedź weryfikacyjną (oczywiście pamiętaj odpowiedź, jak i numer telefonu).

2. Przed rozpoczęciem 'reklamy' zmieniaj adres IP poprzez jakieś VPN'y, TORy itd. chodzi o to aby Twoja geolokalizacja różniła się od tej wcześniejszej.

3. Po zmianie IP zmień swoje hasło w następujący sposób:
a) próbujesz zalogować się na facebooka z błędnym hasłem
b) wybierasz opcję że chcesz zmienić hasło
c) zmieniasz hasło poprzez link na email albo konto google

4. Zaczynasz reklamę. Teraz gdy Twoje konto zostanie zablokowane otrzymasz pierwszy sposób do weryfikacji (oczywiście po weryfikacji znowu zmieniasz hasło i IP), gdy drugi raz konto zostanie zablokowane za spam (oczywiście po weryfikacji znowu zmieniasz hasło i IP), otrzymasz drugi sposób do weryfikacji, gdy trzeci raz Twoje konto zostanie zablokowane za spam:

a) czyścisz ciasteczka
b) zmieniasz IP
c) próbujesz się zalogować korzystając ze starego hasła

Wtedy wyświetli się komunikat, że to Twoje stare hasło i że n'tego dnia o n'tej godzinie zostało zmienione oraz na niebiesko coś w stylu - "czy to nie Ty zmieniałaś/łeś hasło?".
Klikasz w ten niebieski napis że to nie Ty zmieniałeś hasło, wtedy (czasami) ukazuje się mapa z zaznaczonym miastem, z którego ostatni raz się logowano + pytanie czy to Ty logowałeś/łeś się z tej lokalizacji. Oczywiście zaznaczasz że to nie Ty, dzięki czemu Facebook daje Ci możliwość odzyskania swojego hasła poprzez email albo konto google. Korzystaj z konta google.
Po zmianie hasła logujesz się na konto, które jest już odblokowane.

Cały proces możesz powtarzać nieskończoną ilość razy.
Sam na to wpadłem i sam korzystam z tego sposobu już naprawdę bardzo długo, mam nadzieje że i Tobie posłuży w dobrych celach marketingowych. Smile


RE: Jak odblokować zbanowane konto na facebook'u - DzejkobPL - 10-11-2014 13:18

Dzieki Wink Przyda się.

• Wysłane z urządzenia mobilnego. •


RE: Jak odblokować zbanowane konto na facebook'u - aero2 - 10-11-2014 13:32

Dzięki.


RE: Jak odblokować zbanowane konto na facebook'u - v3XeR - 10-11-2014 13:40

Dzięki za napisanie poradnika, przyoszczędzę trochę na kontach Big Grin


RE: Jak odblokować zbanowane konto na facebook'u - Rafiks1992 - 10-11-2014 14:05

e no supcio ;d podziekowal Wink


RE: Jak odblokować zbanowane konto na facebook'u - raluh - 10-11-2014 14:19

Dzięki wielkie Wink


RE: Jak odblokować zbanowane konto na facebook'u - rafalwoz11 - 10-11-2014 16:03

Dzięki przyda sie Wink


RE: Jak odblokować zbanowane konto na facebook'u - wiezaawieza - 10-11-2014 16:40

Czekaj... To jak mam teraz blokadę i mam te obrazki znajomych to twój sposób działa, czy lipka?


RE: Jak odblokować zbanowane konto na facebook'u - surfer0700 - 10-11-2014 21:09

Nie zadziała. Najpierw musisz zmienić hasło z innego IP, a skoro masz już bana to domyślam się że spamiłeś z jednego polskiego.


RE: Jak odblokować zbanowane konto na facebook'u - Szrejter - 10-11-2014 21:14

dzięki przyda się Wink ale co robimy w przypadku 4 blokady to samo od nowa tzn. Te punkty czy ten ostatni cały czas ?