Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec 3x PTZ i nowa promocja! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Koniec 3x PTZ i nowa promocja! (/Temat-Koniec-3x-PTZ-i-nowa-promocja-10129)

Strony: 1 2 3 4


Koniec 3x PTZ i nowa promocja! - Razer - 11-07-2010 10:06

[Obrazek: 93354122.png]

Tak, to niestety nie jest żart. Lockerz właśnie zdjęło potrójne punkty za oglądanie filmików i zapraszanie znajomych, nie mówiąc nam o tym ani słowa.

[Obrazek: play5timesbanner.png]

Jednak nie martwcie się! Równo z usunięciem 3x PTZ dodali nową promocję. Mianowicie, od wczoraj, KAŻDY filmik możemy oglądać AŻ PIĘĆ (5) RAZY! Tak więc cofajcie się do swoich starych filmików (polecam dailies, bo są krótkie) i oglądajcie je nawet do 5 razy, dostając przy tym 2 PTZ (4ptz dla z-listerów) za każde oglądnięcie!

Promocja ta powinna skończyć się równo za miesiąc.

Jeszcze taka mała ciekawostka na koniec. Jeśli macie z-listera i każdy filmik obejrzycie 5x to możecie zarobić aż 27 960 PTZ!

@Autorem newsa jest: Tech


RE: Koniec 3x PTZ i nowa promocja! - Yanke$ - 11-07-2010 11:31

Cytat:oglądnięcie!
Bardziej pasuje mi tutaj obejrzenie. Swoją drogą niedobry news, wolałem 3x PTZ.


RE: Koniec 3x PTZ i nowa promocja! - lop16 - 11-07-2010 12:19

Ja również 3x


RE: Koniec 3x PTZ i nowa promocja! - Magnus - 11-07-2010 12:27

Każdy by wolał 3x PTZ a nie siedzieć przed kompem i dusić 1 filmik 5x


RE: Koniec 3x PTZ i nowa promocja! - Daminn - 11-07-2010 13:23

A ja powiem tyle, pier#ole te ich filmiki już. To co wymyślili to już przegięcie... Aby tylko hapać $$ za odsłonięcia (/).-)


RE: Koniec 3x PTZ i nowa promocja! - MotorniczyTramwaju - 11-07-2010 13:26

Obliczyłem, że jeśli każdy filmik chcemy obejrzeć 5x to zejdzie nam na tym 72 dni przy 24h oglądaniu Tongue Jest to niewykonalne!!!


RE: Koniec 3x PTZ i nowa promocja! - lop16 - 11-07-2010 13:34

Tak dokładnie zrobili aby czerpać $$ na nas a nagrody to tylko przykrywka. Niedługo lockerz zejdzie na psy dla zagranicznych userów a niedługo pewnie i dla samych amerykanów. Jeszcze trochę poczekamy to będą reklamy z google na stronie lockerz zobaczycie!!!


RE: Koniec 3x PTZ i nowa promocja! - michal2612 - 11-07-2010 13:44

Mi się nie chce tych po 50 sekund oglądać co dopiero te dluższe ;p


RE: Koniec 3x PTZ i nowa promocja! - Burned - 11-07-2010 14:14

Cały miesiąc chyba trzeba by spędzic na oglądaniu żeby każdy filmik 5 razy oglądnąc. Oczywiście to ciągnie za sobą prawie pewne podniesienie cen na restocku i może w sklepie.


RE: Koniec 3x PTZ i nowa promocja! - sherif - 11-07-2010 15:25

Ta... teraz lockerz zgarnie za nas $$ bo obejrzymy niektore filmy po 5 razy a oni dadza ceny na redstocku z kosmosu i dadza po jednej nagrodzie albo i wcale tylko pare tapet i skinow i pare PP po 25$ i tyle . . . sa troche nie w porzadku i przestaje mi sie ten lockerz podobac bo skoro zarabiaja taka kase na nas to niech dadza odpowiednia ilosc nagrod zeby kazdy zgarnal cos fajnego nie koniecznie kazdy iMaca ale chociaz jakiegos ipoda czy magic mouse czy PP a nie tapety czy skiny . . . zrobili sklep do usherow na ktorym rowniez trzepia kase bo trzeba doplacic $$ zeby cos kupic fajnego no ludzie a co my z tego mamy ? prawie nic . . . nieliczni maja jakas nagrode bo siedza ciagle przy kompie i czekaja na redstock