Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Allegro aplikacja mobilna plus płatność kartą visa. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Allegro aplikacja mobilna plus płatność kartą visa. (/Temat-Allegro-aplikacja-mobilna-plus-platnosc-karta-visa-101281)

Strony: 1 2


Allegro aplikacja mobilna plus płatność kartą visa. - 9452130 - 09-11-2014 23:46

Na allegro jest teraz promocja, gdy kupimy przez mocośaplikacjea jej pomocą płacimy kartą visa mamy zniżkę na wysyłkę 25 zł. A wystawienie przedmiotu kosztuje 1gr. A jak na tym zrobić? Prosto :-)
Potrzebne dwie osoby lub dwa konta na allegro!!!

Konto pierwsze.

1. Wystawiam na allegro jakiś przedmiot za 1zł(5sztuk)
Ważne żeby to była kategoria w której da się płacić kartą.
Cenę przesyłki dajemy 25 kurierska i 25 kolejna sztuka.

2. Kopiujemy link do oferty i wysyłamy drugiej osobie lub żeby kupić na drugim koncie.


Konto drugie.
1. Widzimy w link kupujemy 1 sztukę i klikamy zapłać.
Wybieramy sposób dostawy (przesyłka za 25).
Pokazuje nam się cena 26zł. Wybieramy płatność w aplikacji i dodajemy kartę i najlepiej zapisujemy.i
Cena spada do 1zł.

2. Potwierdzamy płatność.

3. Czekamy minutę i powtarzamy punkty 1 i 2 jeszcze 4 razy.


Promocja jest ograniczona do 20 zakupów na konto i 5 na dzień dlatego wystawiamy jednorazowo 5 sztuk.

Z karty zniknie 5 zł a osoba sprzedająca na koncie będzie mieć 5x26 zł.
Na czysto wychodzi 125 zł.
Potem można się zamienić rolami byle by inny przedmiot sprzedawać i na czysto wyjdzie 250zł licząc że sami posiadamy 2 konta.Wink

Powtarzając 4x (20/5) mamy 1000 zł lub po 500 z jakimś znajomym.


Całość zajmie ok pół godz dziennie.


Ja się dogadałem z znajomymi i wystawiam oni kupują tylko i odpalam im 50 zł. Czyli 75 mam ja za jedną taką osobę.

Poniżej moje wypłaty za dziś z allegro. Wink

[Obrazek: received_788840904516157.jpg]

Jest to własny pomysł i poradnik pisany samemu od podstaw.


RE: Allegro aplikacja mobilna plus płatność kartą visa. - Madroxx - 09-11-2014 23:49

Piękny przykład "polskiej cebuli" impreza


RE: Allegro aplikacja mobilna plus płatność kartą visa. - Liromir - 09-11-2014 23:52

nienawidze tego narodu


RE: Allegro aplikacja mobilna plus płatność kartą visa. - damianus627 - 09-11-2014 23:53

Allegro przez takie "sposoby" zablokowało już tą promocję a ci co tak robią muszą liczyć się ze zwrotem całej kasy, blokadą konta allegro i być może wnioskiem w prokuraturze za oszustwa.


RE: Allegro aplikacja mobilna plus płatność kartą visa. - twardy - 09-11-2014 23:57

a pamietacie alior synca i zwracanie % od kazdej transkacji za pomoca karty? Wink
tez robili walki na allegro w ten sposob


RE: Allegro aplikacja mobilna plus płatność kartą visa. - damianus627 - 10-11-2014 00:01

Najgorsze jest to że przez takich tracą ci co chcą normalnie kupić coś taniej bo kolejny raz mogą takiej akcji nie zrobić.


RE: Allegro aplikacja mobilna plus płatność kartą visa. - Szrejter - 10-11-2014 00:08

A jak myślicie dlaczego wszystko co dobre upada szybko ? Bo cebula chce wycisnąć mln lub szukać jakiegoś innego wyjścia na oszukanie... Nie ma co się dziwić, że takie akcje zdarzają się raz na rok...


RE: Allegro aplikacja mobilna plus płatność kartą visa. - twardy - 10-11-2014 00:16

no coz, tyle lat pomiedzy Niemcami a Rosja, juz nie mowiac o tym, ze polak polakowi wilkiem Wink kombinowanie w Polakach mocne Wink


RE: Allegro aplikacja mobilna plus płatność kartą visa. - xavi512 - 10-11-2014 08:54

Jeden z największych idiotyzmów jaki widziałem.
Czy autor tego tematu na prawdę myśli, że allegro nie zareaguje?
Hajs będzie do zwrotu, a osoby, które normalnie chciały wykorzystać rabat nie mogą przez właśnie takich krętaczy.
Dziwić się, że szybko kończą się tego typu promocje...


RE: Allegro aplikacja mobilna plus płatność kartą visa. - Michał Bereszyński - 10-11-2014 09:16

szkoda gadać