Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwsze kroki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Pierwsze kroki (/Temat-Pierwsze-kroki-101240)

Strony: 1 2 3


Pierwsze kroki - EWENEMENT - 09-11-2014 15:43

Witam, jako że niedługo przyjdzie moja pierwsza wypłata ze shorte chciałbym trochę potypować . Nie mam jakiejś wielkiej sumy, 50 zł na początek . Jednak nigdy nie obstawiałem w internecie więc mam do was kilka pytać :
1. Jaką stronę polecacie ?
Mam pieniądze na PP więc wypadałoby żeby przyjmowała wpłaty i wypłaty dla tego serwisu . Jeśli nie ma takiej, to jak rozwiązać ten problem ?
Drugą sprawą jest to żeby wypłacała bez potwierdzenia tożsamości ( nie mam 18lat Undecided )
2. Jest jakiś poradnik dotyczący rodzaju typów, mnożnika kursów itp. ?
Bardzo by mi się coś takiego przydało Smile
3. Bonus startowy
Czy te bonusy faktycznie coś dają i jak je uzyskać ?


RE: Pierwsze kroki - Maersk - 09-11-2014 16:35

Najlepszy jest bet365, ale potrzebna weryfikacja tożsamości. Na Expekcie i Unibet to samo. Ogólnie jeśli nie masz 18 lat to nie pograsz w necie u bukmacherów


RE: Pierwsze kroki - zon - 09-11-2014 17:13

1. Tak jak kolega wyżej polecam bet365, ale wymaga potwierdzenia swojej tożsamości (wysyłasz skan dowodu).
Co do wpłat - bet365 ma taką regułę, że zarobione pieniądze możesz wypłacić w ten sposób, w który je wpłaciłeś. Najbezpieczniejszym sposobem wpłaty i wypłaty jest skrill (coś podobnego do paypala), gdyż nikt się do Ciebie nie przyczepi gdy ze skrilla wypłacisz sobie kase na konto bankowe.
2. http://www.surebety.pl/artykul/rodzaje-zakladow
Mnóstwo jest tego w google, wystarczy wpisać "rodzaje zakładów bukmacherskich"
3. Tak, jeśli je dobrze wykorzystasz to dają. Przeważnie należy wpisać jakiś kod. Polecam poczytać o tym w google -> "bonus bet365"


RE: Pierwsze kroki - EWENEMENT - 09-11-2014 17:54

Jeśli żaden bukmacher nie daje możliwości grania i wypłacania bez dowodu to reszta pytań nie ma sensu Wink
Na prawde nigdzie nie da się tego obejść ? Myślę że dużo ludzie którzy nie mają 18 lat grają w internecie, tylko jak ? Lol


RE: Pierwsze kroki - Slight - 09-11-2014 17:57

Na dowód rodziców lub rodzeństwa.


RE: Pierwsze kroki - Maersk - 09-11-2014 18:12

Dogadaj się z mamą, tata albo rodzeństwem i po sprawie Smile


RE: Pierwsze kroki - rowik888 - 09-11-2014 18:17

Na bet-at-home chyba nie ma weryfikacji dowodu.


RE: Pierwsze kroki - EWENEMENT - 09-11-2014 18:26

(09-11-2014 18:17)rowik888 napisał(a):  Na bet-at-home chyba nie ma weryfikacji dowodu.

Ktoś może to potwierdzić ? To dobra strona tak ogólnie ?
Z rodzicami się nie dogadam, nie chce stracić prawa do wszystkiego za głupie pomysły Xpokerface


RE: Pierwsze kroki - Adrianolsz - 09-11-2014 18:33

Ja byłbym teraz ostrożny z bukmacherka, bo w ciągu przyszłego roku Urząd Skarbowy chyba będzie robił masowe naloty na osoby zarabiające na tym.


RE: Pierwsze kroki - rowik888 - 09-11-2014 18:34

(09-11-2014 18:26)EWENEMENT napisał(a):  Ktoś może to potwierdzić ? To dobra strona tak ogólnie ?

Ja sam kiedyś grałem bez i przy ówczesnych wypłatach rzędu 300 zł nie wymagali skanu dowodu, teraz podejrzewam jest tak samo Smile

(09-11-2014 18:33)Adrianolsz napisał(a):  Ja byłbym teraz ostrożny z bukmacherka, bo w ciągu przyszłego roku Urząd Skarbowy chyba będzie robił masowe naloty na osoby zarabiające na tym.

Skąd te przypuszczenia? Przeczytałeś pewnie jakieś głupoty, o których nawet była mowa w jednym temacie na forum.